TopStar

6. dubna 2018 10:29

Krasavec Zdeněk Piškula relaxuje na Bali! Místo přítelkyně jel ale s rodiči

Herec Zdeněk Piškula (19) si v současnosti užívá vytouženého volna a relaxace. Už dva týdny tráví mladičký lamač dívčích srdcí na Bali. Přítelkyni však nechal doma a do exotické destinace vyrazil s rodiči. Původní zklamání z rodinné dovolené vystřídalo nadšení, když na místo dorazil a spatřil krásy okolní přírody. A samozřejmě nemohla chybět ani fotka nahoře bez.

Zdeněk Piškula už zkrátka není ve věku, kdy by ho lákaly rodinné dovolené se svými předky. A právě proto se na prozkoumávání Indonésie zprvu moc netěšil. Herec argumentoval, že jeho rodiče jsou přeci jen jiná generace a mají jiný režim, než mladá hvězda. Nakonec se mu ale celý pobyt velmi líbil a vůbec nelitoval, že nabídku přijal. Jeho přítelkyně měla školu, tudíž se Zdeňkem odjet nemohla. Jak se ale říká, trpělivost růže přináší a dvojice se na sebe mohla o to více těšit.

‚‚Až dotočím, tak si dám volno. Čekají mě filmové festivaly ve Zlíně a Karlových Varech, a pak s přítelkyní s jednou charitativní organizací odlétáme do Tibetu,“ zmínil Piškula, který ještě společnou dovolenou se svou dívkou neprožil.

Piškulova přítelkyně je jeho herecká kolegyně, modelka Simona Lewandovská (18). Zdeněk se nejednou přiznal, že se v novém vztahu cítí vyzráleji, začíná poprvé přemýšlet o společné budoucnosti a chápe už důležitost kompromisů. Všechny hercovy předchozí přítelkyně byly právě herečky a ten si vedle sebe už ‚‚normální“ holku ani nemůže představit. ‚‚Stalo se, že jsem slečnu vyvedl někam na večírek a najednou se na nás slétli novináři a začali strašně fotit. A ono je to divný, když s tou dívkou začínám a jdeme takhle někam ven,“ vypráví Piškula o začátcích svých vztahů.

Dvojice tvoří pár už přes půl roku a veřejnost se o nové dvojici českého showbyznysu dověděla ze Zdeňkových sociálních sítí. ‚‚Češi a Poláci uzavřeli spojenectví,“ napsal Piškula k fotografii na Instagramu, kde mu Simona sedí na klíně. A právě tím se stal oficiálně zadaným a zlomil srdce nejedné fanynce.


Přečtěte si také