TopStar

1. října 2018 08:36

Kráska Gwyneth Paltrow se ve svých 46 letech vdala!

Konečně je to tu! Blonďatá hvězda filmu Zamilovaný Shakespeare nebo marvelovek, kde hraje sekretářku Iron Mana Pepper, Gwyneth Paltrow (46) se vdala. 29. září si vzala televizního producenta Brada Falchuka (47). Svatební ceremonie byla skutečně hvězdná a na obřadu se objevili třeba Cameron Diaz s manželem nebo producent a režisér Steven Spielberg.

Svatba byla uzavřena před veřejností a médiím se tak nepodařilo udělat fotografie bezprostředně z obřadu. Jediné, co uniklo, tak fotky, když hvězdní hosté dorazili na místo celé slávy. Ani svatební šaty, ani průběh ceremonie tak znám prozatím není. Gwyneth však zveřejnila na svém Instagramu fotografii zásnubních prstýnků a zmínila, že na události se objevil Steven Spielberg, Robert Downey Jr. nebo Cameron Diaz s manželem. A právě Cameron Diaz šla Gwyneth za hlavní družičku.

Už v dubnu letošního roku se spekulovalo, že se dvojice již vzala. Prý si uspořádali tajnou svatbu, na kterou pozvali kolem stovky hostů. Teď se ale ukázalo, že média událost uspěchala a k obřadu došlo skutečně až nyní. Připomeňme si, že vztah této dvojice započal už v dubnu roku 2014 a začátkem tohoto roku se pár zasnoubil. Z bývalého manželství s Chrisem Martinem má herečka dvě dítka - Apple Blythe a Moses Bruce.

Gwyneth byla už od malička obklopena světem filmu a hollywoodské smetánky. Její matka Blythe Danner byla (a dodnes je) herečkou a její otec Bruce Paltrow patří už hodně dlouhou dobu k nejvlivnějším hollywoodským televizním producentem. Herecké začátky si zkusila v malých roličkách v otcových seriálech a ve svých devíti letech se s rodiči přestěhovala do New Yorku.

Během své práce nad filmem Sedm (1995) se Gwen zblížila s Bradem Pittem, se kterým prožila pohádkovou milostnou aféru jako vystřihnutou z červené knihovny. Roku 1998 se po rozchodu vrhla na filmařství a zahrála si v několika velmi úspešných snímcích jako Srdcová sedma (1998), Zamilovaný Shakespeare (1998) nebo Talentovaný pan Ripley (1999). Jejím dnem D sa stala oscarová noc v březnu 1999, když byla za roli v Zamilovaném Shakespearovi oceněna Oscarem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také