TopStar

5. června 2018 14:03

Kráska Natálie Kotková frnkla do Egypta! A jak si tam užívá?

Blogerka a Miss World Natálie Kotková (24) za poslední měsíce podstatně zhubla a vypadá fantasticky. Pro tentokrát prezentuje svou figuru ve slunném Egyptě a svádí tak jistě nejednoho Egypťana i fanouška na svých sociálních sítích.

‚‚Poznávání Egypta započalo - zaměřte se na drink v levé ruce. Tadá, tímto vám představuji místní Mojito. Jinak jsme se hned po příletu ubytovali v resortu, který je naprosto neskutečný, nikdy jsem v podobném nebyla a ani v Egyptě, tak budu všechno vstřebávat a budu vám dávat vědět dojmy. Zatím Mojito pobavilo a moře zase naprosto nadchlo. Bože, byli jsme hned šnorchlovat a to bylo tak nádherný, ty všechny rybky. A pak jsme si všichni dali pohodičku a užívali společně čas na pláži,‘‘ napsala k fotografii na Instagramu hned po příletu do exotické země Natálie. Zároveň předvedla na fotce luxusní postavičku v sofistikovaných černobílých plavkách. No a pozitivní a pochvalné komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat.

S odvážnými modely a především plavkami měla Natálie na začátku své kariéry trošku problém, časem si ale zvykla. ‚‚Jsem spíš stydlín. Musela jsem se hodně naučit šaty nosit. Když stojím, vím, jak mám stát, ale když sedím, jsem trošku nesvá, jestli nic nevykukuje. Když si dám skleničku vína, je to trošku lepší,‘‘ tvrdí éterická kráska s úsměvem.

O svém vztahu k módě a vlastní garderóbě mluví Natálie s ohromným zápalem. Módu má hrozně ráda a tvrdí, že je to součást jejího života už vlastně od malička. Zbožňuje a podporuje českou tvorbu, chodí na různé akce. Sama moc designerských kousků nemá, protože to je trochu mimo rozpočet, když jde ale na nějakou akci, tak jí jsou věci půjčeny. Oblečení má prý ale dost a nevyhazuje ho.

Sdílejte článek

Přečtěte si také