TopStar

6. února 2019 13:57

Markéta Škorňová

Kráska z Hunger Games se bude vdávat! Jennifer Lawrence požádal o ruku fešák z galerie!

Hollywoodská hvězda a talentovaná herečka Jennifer Lawrence (28) bude vdanou paní! O ruku ji požádal přítel Cook Maroney (33), který má jakožto majitel galerie k umění také blízko. Radostnou novinu potvrdila pro média herečka prostřednictvím svého mluvčího.

Jak je vidět, pranic nezáleží na tom, jak dlouho spolu dva jsou, když úřaduje láska. Herečka Jennifer Lawrence a její přítel Cook Maroney se zasnoubili ani ne po roce randění! Oscarová hvězda se s pohledným majitelem galerie seznámila díky kamarádce Lauren Simpsonové, která herečku doprovázela na udílení Oscarů v roce 2014.

I přesto, že spolu pár není ještě ani rok, neudělají bez sebe téměř ani krok. Bulvární novináři je ruku v ruce načapali již mnohokrát, ale to je tak všechno, co se jim podařilo ukořistit. Dvojice si totiž své soukromí bedlivě střeží. I z toho důvodu nebylo oznámeno datum svatby, která s největší pravděpodobností proběhne v soukromí.

A jak k zasnoubení došlo? Portál Page Six uvedl, že se pár měl zasnoubit během romantické večeře v New Yorku a hereččin prsteníček má zdobit nádherný diamant.

Sdílejte článek

Přečtěte si také