TopStar

8. března 2018 11:00

Kráska z romantických komedií Katherine Heigl se sluní s rodinkou v Mexiku!

Hollywoodská kráska Katherine Heigl (39) se dávala po porodu do kupy pořádně dlouho. Nakonec se jí ale podařilo dosáhnout původních křivek a dnes se blondýnka sluní v úsporných bikinách na jedné z mexických pláží. A není na to sama, v relaxaci jí pomáhá roční synek Joshua i hereččin muž Josh Kelley.

V současné době se herečka Katherine Heigl opaluje v Mexiku společně se svým mužem, zpěvákem Joshem Kelleym a jejich třemi společnými dětmi - devítiletou Nancy Leigh, šestiletou Adelaide a teprve ročním synkem Joshuou. Podle hereččina Instagramu je znát, že rodinka se má skvěle a jejich vztah jen kvete. Moře, slunce, pláž - takový komfort vyhovuje i dospělým, i dětem.

‚‚Tyto rajské dny jsou zaplněny krásou, klidem a vyrovnaností. Nejraději bych odsud nikdy neodjela,‘‘ okomentovala Katherine jeden ze zářivých snímků z dovolené. A můžeme herečku pochopit, vždyť se jedná o její první dovolenou s rodinou po dvou letech usilovné práce a dřiny.

O tom, jak se hvězdě seriálu ‚‚Chirurgové‘‘ podařilo dostat zpět do formy, promluvila herečka před nedávnem na svém Instagramu. Dnes se dělí o fotky v plavkách Katherine ráda a je na sebe řádně hrdá. A není divu, vždyť její postava je teď štíhlá a vypracovaná, úsporné oblečení si tedy Heigl rozhodně dovolit může.

Typicky se Katherine Heigl objevuje v romantických komediích jako ‚‚Zbouchnutá‘‘, ‚‚27 šatů‘‘ nebo v jednom z fanouškovsky nejoblíbenějších snímků ‚‚Chceš mě, chci tě‘‘, kde si zahrála po boku Gerarda Butlera. V roce 1999 vyšel seriál ‚‚Roswell‘‘, kdy se Katherine téměř přes noc stala mediální hvězdou. Od té doby pozná obličej atraktivní blondýnky téměř každý.

Sdílejte článek

Přečtěte si také