TopStar

19. června 2018 10:31

Kráska z titulní strany? Fotografie hvězd před a po počítačových úpravách

Pokaždé, když závidíte nějaké té hvězdné modelce, že má perfektní postavu, vlasy, pleť a celkově vypadá jako bohyně, vzpomeňte si, že jsme všichni jen lidé. A v případě těchto dívek se ve většině případů tedy jedná o šikovné zpracování fotek ve Photoshopu.

Alessandra Ambrosio, Crystal Renn a Brooklyn Decker

Barevné plavky vypadají lépe než jen jednoduše bílé, ale to nemění nic na tom, že je fotka šíleně změněna. Skutečné postavy andílků z Victoria‘s Secret překvapily. A ne zrovna v nejlepším duchu.

Alicia Silverstone

Fotka herečky perfektně poukazuje na to, jaké divy dokáží zruční grafici. Alicia skutečně nepůsobí jako svěží okvětní lístek růže.

Lady Gaga

Jaký pas, jaká úchvatná figura! Jednoduše nadpozemská! Lidé s podobnými proporcemi ale téměř neexistují. Zajímalo by nás, nač myslel tvůrce, když tuto fotku vyplodil.

Alisa Shamay

Zajímavé, proč se ruská modelka neodvážila ukázat svou skutečnou figuru v celé své kráse a přiznat, že celulitida je zkrátka normální. Právě to by bylo v současné době atraktivní. Takhle se ale jedná o klasické přeretušované pozadí.

Alessandra Ambrosio

Pro tentokrát se rozhodli fotografové Alessandru upravit ještě více. A šlo o stejného grafika jako v případě Lady Gagy. Takové záhyby zkrátka lidé nemají, vzpamatujte se!

Sdílejte článek

Přečtěte si také