TopStar

5. března 2018 17:41

Krásná Cara Delevingne natočila reklamu v rezervaci, kde mohla zemřít

Světová supermodelka Cara Delevingne (25) se rozhodla natočit reklamu v chráněné rezervaci se lvy a tygry, kde o něco málo později jeden ze lvů zabil mladou ženu. Kampaň společnosti TAG Heuer byla tedy zavržena a Cara byla jen ráda, že se nic nestalo právě jí.

Modelka Cara Delevingne spolupracovala před nedávnem na reklamní kampani Don`t Crack Under Pressure pro značku švýcarských hodinek. Natáčení bylo ozvláštněno všudypřítomnými lvy v rezervaci Jihoafrické republiky Dinokeng Game Reserve. Ke spolupráci se lvem museli ochranáři použít uklidňovací střely, aby lev nebyl útočný. Celá reklama dopadla skvěle, ovšem nikdo ani netušil, že teprve o pár hodin později bude na stejném místě stejnými zvířaty zabita nevinná žena.

Jednalo se o nejmenovanou dvaadvacetiletou dívku, která byla smrtelně zmrzačená jedním ze lvů, kteří v rezervaci přežívají. Společnost TAG Heuer měla prezentovat reklamní kampaň na zářivé ceremonii v galerii Maddox v Londýně ve středu 28. února, ovšem po tragické události se okamžitě rozhodla kampaň stáhnout.

Ve vyjádření od společnosti, které bylo zveřejněno v neděli, bylo uvedeno: ‚‚Kvůli hluboce smutné a šokující smrti v rezervaci, která byla použita jako pozadí kampaně, je třeba ji stáhnout. Rozhodli jsme se zrušit celou událost z úcty k rodině zesnulé.‘‘ Anonymní zdroj u publikace zmínil: ‚‚Soucítíme s příbuznými ženy, spíše než jsme smutní kvůli zmařenému obchodu.‘‘ Dinokeng Game Reserve poblíž města Pretoria byla od tragédie minulé úterý zavřena.

Kevin Richardson, který pracoval s Carou na natáčení, byl svědkem i samotného útoku a podrobně uvedl na svém instagramovém profilu, že byl ohromen, když lvice zaútočila. ‚‚Jsem zničený a mé srdce patří rodině této mladé ženy.‘‘

Sdílejte článek

Přečtěte si také