TopStar

31. ledna 2018 12:00

Krásná dcerka Reese Witherspoon na cestě k módnímu Olympu! Co na ni říkáte?

Americká značka Rodarte si potrpí na slavná jména. Pro jednou zvolila jako svou tvář modelku Caru Delevingne, podruhé zas herečku Kirsten Dunst. Pro svou novou kolekci ale zvolili návrháři sesterské modelky Kate a Lauru Mulleavy, a jako novou krev nebesky krásnou dceru herečky Reese Witherspoon Avu (18).

Úchvatnými fotografiemi se mladičká dívka pochlubila jak jinak než na svém Instagramu. ‚‚Děkuji Rodarte za tuto neuvěřitelnou hru na převlékání a za možnost podpořit ženy,“ napsala na svém profilu dcera hollywoodské blondýnky a poděkovala všem zúčastněným za možnost být součástí toho všeho.

Fanoušci Avy i módní kritici byly Avou uchváceni a fotky označili jako fantastické. ‚‚Jsme přesvědčeni, že tvoje maminka je na tebe moc hrdá!“ zněly některé z komentářů. ‚‚Vypadáš jako porcelánová panenka, co k nám vystoupila ze sna.“

Toto focení pro dívku ale nebylo prvním, o módu se Ava zajímá již dávno. Podle slov její známé matky má Ava fantastický smysl pro detail a vyváženost. Potvrzuje to jen fakt, že je dívka hostem v podstatě každé významné módní přehlídky. Samotná dívka se nechává slyšet, že po stopám matky určitě nepůjde a chystá se na modelingovou kariéru.

Není to ani tak dávno, co se dívka společně se svou matkou zúčastnila plesu debutantek Bal des Debutantes v Paříži, a stala se hvězdou večera. Ve své nadýchané róbě módního domu Giambattista Valli a po boku svého doprovodu Maharaji Singh uchvátila nejen osazenstvo sálu, ale i fanoušky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také