TopStar

28. listopadu 2014 16:56

Krásná modelka přilákala do Prahy Bryana Adamse. Na děti!

V Praze je kanadský zpěvák Bryan Adams. Přivezl si i kytaru, o kterou v pátek večer přijde a počítá s tím:-) Sympaťáka s nezaměnitelným hlasem přilákala do České republiky modelka Tereza Maxová. Bryan Adams podpoří charitativní módní přehlídku New Škoda Fabia: Fashion for Kids 2014 - Wings of hope.

Svět módy znovu pomůže dobré věci, podpora zamíří k opuštěným a ohroženým dětem, které má nadace pod svým patronátem. "Naději vám musí někdo dát," usmívá se Tereza a její vůli pomáhat následují mnozí z jejích slavných spolupracovníků, přátel i dlouhodobých sponzorů Nadace Terezy Maxové. Letos proto už podruhé za sebou přijela topmodelka Karolina Kurková. Nyní přicestoval i Bryan Adams, který projekty Nadace Terezy Maxové podporuje již dlouhodobě.

Letošní přehlídka Fashion for Kids 2014 - Wings of hope slibuje úchvatnou podívanou. Představí se zde výběr toho nejlepšího z české i zahraniční módy. Velkolepou módní show ve stylu "Great Gatsby" sestavil sama kreativní ředitka italského Vogue L´Uomo Robert Rabensteiner. Show se ponese v duchu třicátých let a outfity předvede dvojice moderátorů FTV Prima Gariela Kratochvílová s Romanem Šebrlem nebo třeba tenista Radek Štěpánek a herečka Zuzana Stivínová. Značky? Jedna úžasnější než druhá: Gucci, Lanvin, N21, Roberto Cavalli, Westwood... z českých například tvorba Kláry Nademlýnské, Jakuba Polanky a Moniky Drápalové.

Bryan Adams odevzdá svou kytaru novému majiteli: V aukci Primy on-line byla vydražena za 200.000,- korun, další prostředky vynesla aukce snímku Terezy Maxové, jak ji zpěvák zachytil.


Přečtěte si také