TopStar

30. září 2014 15:50

Krásná moderátorka Zpráv se bude vdávat: Bojí se přítel konkurence Romana Šebrleho?

Zprávy FTV Prima moderuje Gábina Kratochvílová s Romanem Šebrlem. A to je muž, pro kterého vzdychají tisíce fanynek. Že by právě tenhle fakt popohnal jejího dlouholetého přítele k romantické žádosti o ruku? Prý ne. Filip a Gábina jsou zkrátka... zamilovaní!

Přišel zřejmě čas krásný vztah posunout dál. A romantické prostředí Malediv, kde Gábina s přítelem Filipem Laškem strávili letošní dovolenou, žádosti o ruku nahrávalo. Gábina si tak konečně v minulém týdnu vybrala poslední výhru za titul Miss – exotickou dovolenou. S přítelem Filipem se rozhodli užít si ráj uprostřed Indického oceánu na Maledivách.

„Na opravdovou dovolenou jsem čekala dlouho, ale že mě potká něco tak úžasného, o tom jsem snad ani nesnila. Maledivy jsou opravdu místem snů a zamilovat si je musí každý. Užívala jsem si slunce, nekonečně modré moře, šnorchlování, průzračnou vodu, čerstvé ovoce a zeleninu, poznávání ostrova na kole, přírodu, všechny možné letní sporty. Také jsem poprvé rybařila. A úspěšně! Ovšem to nejkrásnější, co nám ostrov nabídl, byla romantická atmosféra, kterou můj partner využil a v jednom velmi krásném a nečekaném okamžiku při západu slunce mě na pláži požádal o ruku. Byla to chvíle a dovolená, na kterou budu vzpomínat celý život. Jsem neuvěřitelně šťastná a – zasnoubená!“

Podívejte se do FOTOGALERIE, jak si Gábina a Filip dovolenou užili:

Gábina s námi mluvila i o tom, jestli přítel žárlí:

Podrobnosti v dnešních VIP Zprávách. Začínají za pět minut osm na Primě:


Přečtěte si také