TopStar

7. února 2018 09:00

Krásná Monica Bellucci ohromila všechny přítomné na předávání cen Lumiéres Award!

Ve Francii proběhla ceremonie slavnostního předávání filmových cen Lumiéres Award (francouzský Zlatý glóbus). Na události se objevilo mnoho známých osobností, všechny však zastínil sex symbol Monica Bellucci (53) v červené róbě. Jak herečka, tak šaty na předávání zářily a nenechaly jediný pohled chladným.

Italská herečka udržuje se svými kolegy z filmové branže přátelské vztahy. Pro tuto příležitost vyměnila kráska svou oblíbenou černou za barvu červenou a rozhodně neprohloupila. Blyštivé šaty k zemi podtrhly Moničiny křivky a ta tak fotografům ukázala, že označení sex symbol k ní rozhodně patří.

V tomto outfitu s rozparkem ke kolenům a novým účesem vypadala Bellucci ohromně. Módní kritici i fanoušci byli jejím vzezřením nadšeni. Někdejší lamač ženských srdcí Jean-Paul Belmondo (84), se kterým na červeném koberci kráska pózovala, byl rozhodně téhož názoru!

Je zajímavé, že na rozdíl od svých kolegyň se tmavovlasá kráska s uhrančivým pohledem za mládím nežene. Klidně se smiřuje se svými přibývajícími léty a netrápí se všemožnými snahami vypadat mladší. Stejný vztah má Bellucci i ke sportu: ‚‚Nejsem z těch, kteří vstávají v 6 a jdou do fitka. Těstoviny, dortík, sklenice vína, občasná cigaretka – všechno tohle miluji. A moje rada pro všechny? Dobře jezte, pijte, užívejte si sex a hodně se smějte. Zbytek přijde sám,“ odhalila Monica svůj životní styl.

Jak můžeme vidět, rozhodně jí prospívá!

Sdílejte článek

Přečtěte si také