TopStar

5. února 2016 16:13

Michal Chalupa

Krásné modelíny z Decibelů lásky? Jedna by se pořád cpala a ta druhá by o molo ani nestála!

Decibely lásky jsou příběhem tří generací, které prožívají své touhy, sny, naděje i zklamání, a přitom nepřestávají věřit na lásku, přátelství a lidské souznění.

Jednu z hlavních linií příběhu tvoří začínající vztah mladého umělce Dana (Filip Cíl) a Betky (Alžběta Bartošová), která se snaží prorazit v modelingu. Její kamarádkou, ale i rivalkou je ve filmu Aneta (Aneta Vrzalová) a její přítel Robert (Jakub Grafnetr), kteří ve snaze překazit Betce její úspěch používají poněkud nefér prostředky.

Jako Betka a Aneta se ve filmu potkávají dvě mladé herečky, které doposud získávaly ostruhy hlavně v muzikálech. Slovenku Betku Bartošovou objevil v Púchově Michal David ve filmu si zahrála modelku. „Vzhledem k mé povaze a lásce k čokoládě a k jídlu vůbec bych profesi modelky nikdy dělat nemohla,“ směje se herečka.

To Moravanda Aneta Vrzalová má k modelingu jiný příběh. Jako malá byla zaregistrovaná v několika modelingových agenturách, ale dnes už by o kariéru modelky nestála: „Asi mi nestačilo jen předvádět něčí šaty, ale projevovat se sama za sebe. Proto jsem šla raději studovat herectví. A tak mě pobavilo, když jsem v Decibelech lásky jsem dostala nabídku role modelky."

Nový romantický film s písničkami Michala Davida Decibely lásky se představuje divákům trailerem s prvními ukázkami. Do kin jej uvede společnost Falcon již 11.února 2016.

Sdílejte článek

Přečtěte si také