TopStar

11. srpna 2018 19:50

Krásné uvnitř: Příběhy dvou dívek, které přišly o svůj obličej, ale láska je neminula

Hrdinky tohoto seznamu si prošly děsivými životními momenty. Jedna byla zraněna následkem ohromného požáru, další polil kyselinou její šílený bratranec. Dívky přišly o obličej, ale o to nejdůležitější nikoli - o vnitřní krásu. A dokonce si našly lásku.

Turia Pitt (30)

‚‚Zranění jsou příliš vážná a pokud přežije, bude to zázrak.‘‘ Právě takový byl verdikt lékařů po několika operacích, které musela dívka podstoupit. Ta se roku 2011 dostala do nemocnice po maratonu lehké atletiky. Všichni účastníci se stali obětmi strašlivého požáru, mezi nimiž byla i tato australská modelka, která přišla o svou krásu i jakoukoli naději na budoucí kariéru. Dva roky bojovala s popáleninami a nesnesitelnou bolestí, přišla o sedm prstů na rukou a absolvovala více jak sto operací transplantace kůže. Turia uznává, že by se jí nepodařilo přežít, kdyby neměla oporu v manželovi. Právě ten jí pomáhal začít chodit a celé dny trávil u nemocničního lůžka.

Michael Hoskin miloval Turii ještě z dob školních let a po požáru řekl, že svou dívku nenechá, i kdyby měla tisíce šrámů. Když byly operace zdolány, zamilovaní se vzali a nedávno se jim narodilo děťátko. Dívka napsala o svých zkušenostech a zážitcích knihu a společně se svým mužem si zahráli ve filmu Fénix. Turia je v současnosti jednou z nejvíce motivujících osobností světa.

Lalita Ben Bansi (26)

Roku 2012 Lalita jako mladičká nevěsta dorazila na svatbu své sestřenice a stala se svědkem ostré hádky. Její mladší bratr se kvůli něčemu pohádal se svým bratrancem a dvojice se začala prát. Lalita chtěla scénu ukončit a dala každému z mužů facku. Na celou situaci velmi rychle zapomněla, netušila ale, jakou bude mít dohru. Jen dva týdny před její vlastní svatbou si na dívku bratranec počkal a polil ji kyselinou.

Pomsta příbuzného stála Lalitu 17 operací, i přesto se nepodařilo dívce její krásu navrátit. Ženich svatbu okamžitě zrušil a ona zůstala se svými problémy úplně sama. Najít si novou lásku vůbec neplánovala, ale jednou omylem vytočila špatné telefonní číslo, na které odpověděl neznámý mladý muž. Tomu se Lalitin hlas zalíbil natolik, že jen za pár týdnů jí zavolal zpět. Mladí se do sebe tedy zamilovali přes telefon.

Záhy se dívka přiznala, že byla obětí kyselinové ataky (v Indii se podobné situace dějí 1000 osobám ročně), ale muže to rozhodně neodradilo. ‚‚Mnohé páry se zamilovávají do zevnějšku svého partnera, ale krása je pomíjivá a pak dochází k rozvodům. Nezajímá mě její obličej, důležité je, že je hrozně dobrý člověk. Chci, aby nám Bůh požehnal na celý život,‘‘ nechal se slyšet zamilovaný mladík. Zároveň požádal svou lásku o ruku a ta samozřejmě bez váhání souhlasila. Na ceremonii dorazila spousta hvězd Bollywoodu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také