TopStar

19. října 2018 09:31

Křehká Keira Knightley v novém válečném dramatu

Herečka Keira Knightley je známá svými aristokratickými rolemi a dobovými dramaty. A už na jaře příštího roku dorazí do českých kin další takový snímek. Jde o válečné drama The Aftermath a tvůrci teď představili jeho oficiální trailer. Že půjde o romantiku jako poleno a film bude napěchovaný tragickými zvraty, o tom není pochyb. Podívejte se sami!

Filmoví kritici se obávají, že půjde o tradiční učebnicovou romantiku, která bude přeplněná všelijakými klišé. Zvláštní je zároveň fakt, že se snímek natáčel už začátkem roku 2017, ale představí se až tak pozdě. A právě to je další důvod obav už i fanoušků.

Film se natáčel dokonce i v České republice. Hlavní nádraží v Praze, nástupiště 1 představuje Gleis 6 Hamburg Hbf. Nebyla to ale jen Praha, která posloužila svými prostory kameramanům. Natáčelo se i v okolí trati 120 Rakovník - Praha, v Ústí nad Labem a v areálu rozbouraného cukrovaru v Lenešicích u Loun.

A oč v něm tedy půjde? Hlaví hrdinka Rachael (Keira Knightley) přijíždí v roce 1946 do válkou zničeného Hamburku. Na jeho obnově má pracovat její manžel, plukovník Lewis Morgan (Jason Clarke, který ztvárňuje za posledních pár let svou asi stopadesátou roli). Zakládají zde svůj nový domov a Lewis se rozhodne pro mimořádný čin - budou sdílet jejich dům s původním majitelem, vdovcem Stefanem Lubertem (Alexander Skarsgård) a jeho dcerou. No a co se stane dál? Je to celkem předvídatelné, ovšem kdo stále netuší, ať se nechá překvapit.


Přečtěte si také