TopStar

18. června 2013 06:30

Dagmar Dandová

Kristelová drží hladovku. Chce se ukázat nahá!

Moderátorka Kateřina Kristelová (33) si nedávno nechala zvětšit prsa a vypadá lépe než kdy předtím. A to je také důvod, proč dostala nabídku na focení hanbatých fotek.

„Už jednou jsem byla na titulce pánského magazínu jako playmate, teď přišla nabídka znovu. Souhlasila jsem. V současné době řešíme, jak a kde udělat ty nejlepší fotky,“ řekla Kristelová na otevření nového Oxo Restaurantu v Praze. Na slavnostní šestichodové večeři toho ale moc nesnědla, po plastice si totiž musí hlídat váhu.

„Postavu mám naprosto vydřenou. Teď se musím omezovat, protože po úpravě prsou nemůžu sportovat. Byla jsem zvyklá hodně chodit. Musím se ale ještě aspoň dva měsíce hlídat jak s pohybem, tak v jídle. Nejím nic kalorického, abych nenakynula před focením,“ přiznává moderátorka.

„Kdybych nedělala moderátorku v showbyznysu, tak sedím v Lidlu za kasou, mám asi sto padesát kilo, na sobě legíny a je mi hrozně dobře. Na tlustou moderátorku ale není nikdo zvědavý,“ spekuluje Kateřina.

Kristelová si nechala vymodelovat plné trojky a je s nimi velice spokojená. „Nechci, a snad už ani nemusím svou kariéru stavět na silikonech. Jsem takhle se sebou spokojená. Nadšený je i můj partner. Je to velký lichotník. Denně mi říká, jak mi to sluší. Takhle by se měl chlap k ženský chovat,“ pochvaluje si moderátorka.

Moderátorka s přítelem Kazmou uvádějí ranní show v rádiu. Od té doby, co ventilují svoje vztahové problémy na veřejnosti, je jejich vzájemný vztah čím dál lepší. „Věnujeme se partnerským tématům v projektu Love Is in the Air, takže se denně od šesti do devíti hádáme. Jsme oba temperamentní a nikdy u nás není bezvětří,“ říká Kateřina Kristelová.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také