TopStar

18. dubna 2013 13:00

Blanka Konrádová

Křížková a kosmetika? Stačí jí jen mýdlo!

Vítězka soutěže Miss České republiky z roku 2003 Lucie Křížková (28), dříve Váchová, nepotřebuje žádnou luxusní kosmetiku. K tomu, aby byla krásná, jí stačí obyčejné mýdlo.

„Miluji vůni mýdla. Připomíná mi to dětství. Nejradši mám přípravky s klasickým mýdlovým aroma, které mi asociují čistotu, jakou voní miminka,“ řekla Křížková, která přijela na skok z Plzně do Prahy na prezentaci nové kosmetické značky. Vzala s sebou i svého skoro ročního syna Davida, kterého tipy, jak pečovat o pleť, vůbec nezajímaly a radši pořád utíkal své matce z dohledu, aby si pořádně prohlédl hotel, kde akce probíhala. Modelka mu musí být neustále v patách, a tak není divu, že má tak skvělou sportovní postavu.

Křížková je zatím se synem v Čechách, ale už se moc těší, až pojede za manželem jachtařem Davidem (40) k moři. Davidův otec se profesionálně věnuje závodnímu jachtingu, a proto je často v zahraničí. Modelka má v dětském pokoji přes celou stěnu nakreslený oceán s majákem, který jí manžela neustále připomíná. Stěnu si sama navrhla a podle její vize ji namaloval známý malíř. „Už se nemůžu dočkat, až budeme všichni společně u moře,“ říká Lucie Křížková.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také