TopStar

3. října 2018 11:35

Markéta Škorňová

Která je hezčí? Dcera lyžařky Neumannové je čím dál krásnější!

To, že je Kateřina Neumannová (45) jednou z našich nejlepších sportovkyň v běhu na lyžích, ví v České republice snad každý. Málokdo ale tušil, že z její dcerky Lucinky (15) roste hotová královna krásy! No jen se podívejte sami!

Někdejší olympijskou vítězku a mistryni světa v běhu na lyžích Kateřinu Neumannovou, v posledních letech potkáváme ve společnosti s mladinkou kráskou. Tou není nikdo jiný, než její dcera Lucie.

Z malé holčičky, která běžela naproti své „zlaté“ mamince při legendárním závodě v Turíně v roce 2006, vyrostla mladá slečna, která svou krásou oslňuje všechny přítomné!

Ne jinak tomu bylo i na galavečeru ke 100 letům českého sportu. Patnáctiletá Lucie dělala své úspěšné mamince garde a náležitě si tuto roli užívala.

Miláčkové♥️

Posted by Kateřina Neumannová on Saturday, September 29, 2018

Mladá slečna se ve šlépějích své maminky nevydala. Zamilovala se do jiného sportu a možná, že ji jednou budeme fandit na Wimbledonu- Lucie totiž hraje tenis.

Poslední trénink, Graduation párty a už mi pomalu holčička míří domů🙏🍾🎉 10 měsíců uteklo jako voda.... #ascflorida #emiliosanchez

Posted by Kateřina Neumannová on Friday, June 8, 2018

Kateřina Neumannová je bývalá česká běžkyně na lyžích a cyklistka, olympijská vítězka a mistryně světa v běhu na lyžích. Poté působila ve funkci prezidentky organizačního výboru Mistrovství světa v severském lyžování 2009, které se stalo nechvalně známé vysokým zadlužením, pro které byla ona sama kritizována.

Sdílejte článek

Přečtěte si také