TopStar

30. července 2013 06:30

Dagmar Dandová

Která je Miss? Kratochvílová má dvojnici!

Také si při pohledu na fotku myslíte, že je to jedna a tatáž osoba? Omyl! Napravo je Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová a nalevo je modelka Andrea Kabická!

Andrea Kabická se zúčastnila finále soutěže Česká Miss v roce 2011, vyhrála však Jitka Nováčková. Tehdy měla Andrea vlasy na mikádo a působila celkem tuctově. Nyní se ale inspirovala účesem jediné krátkovlasé Miss v historii Gabriely Kratochvílové a nechala se ostříhat jako ona. A vzhledem k tomu, že mají podobnou postavu i rysy, lidé si je snadno spletou.

Andrea Kabická byla ostatně dost kontroverzní finalistka. V době soutěže obvinila pozdější vítězku Nováčkovou z protekce: „Jsme na soustředění v Mexiku. Na pokoji je nás všech třináct finalistek, mimo jedné, a chceme vám všem sdělit, že my už dnes necelé dva měsíce před finále víme, že Českou miss 2011 se stala Jitka Nováčková,“ řekla pěkně od plic v natočeném videu.

„Byla celou dobu propagována organizátory soutěže. Byla podstrkována vám divákům a brzy se dozvíte vše o tomto bordelu," uvedla dále na kameru.

Kabické se sice v roce 2011 nepovedlo dostat do první trojky, ale protože si ji nyní lidé s Českou Miss Kratochvílovou pletou, aspoň trochu se jí splnil sen o „missí“ slávě.

-dad-


Přečtěte si také