TopStar

23. prosince 2017 07:00

Která z hvězd zářila na basketbalovém utkání v New Yorku nejvíce?

Minulý víkend se v newyorském sportovním komplexu Madison Square Garden odehrálo zásadní basketbalové utkání. Jako první tým se předvedli místní New York Knicks, kteří porazili své soupeře z Oklahoma City Thunder jen tak tak. Mezi diváky se objevilo mnoho celebrit, které emocionálně fandily svému oblíbenému týmu.

Herečka Katie Holmes udělala před nedávnem tečku za kapitolou ‚‚5 let otroctví s Tomem Cruisem“ a konečně dělá to, co už pořádných pár let nemohla. Před pár dny oslavila herečka padesátiny svého nového milého, herce Jamieho Foxxe. Nyní se zas objevila, neskrývaje se, na basketbalovém utkání. Doprovázela hvězdu filmových pláten rodina - jedenáctiletá dcerka Suri Cruise, rodiče Katie a její bratr Martin.

Poblíž Katie zabrala místa modelka Emily Ratajkowski se svým přítelem. Zápas dvojice moc nesledovala a seděla tu převážně za cílem udělat si co nejvíce selfieček. Jen, co se Emilyin přítel na okamžik otočil, Emily vyskakovala jak splašená a předváděla přede všemi svou fantastickou figuru. Fanoušci na ni příliš nehleděli, přeci jen, přišli na zápas.

I Lindsay Lohan se na zápasu ukázala. Někdejší dětská hvězda se už asi unavila věčným cestování po Moskvě, Mykonosu či po Spojených arabských emirátech, proto si udělala čas na společnost svého bratra Codyho a připomněla si tak své newyorské dětství. Evidentně i jiné mediální osobnosti si našly v tomto zápasu to, co hledaly. Režisér Spike Lee, herec Chris Rock či Ansel Elgort se na utkání objevili rovněž a v klidu po dobu zápasu rozhodně nebyli.


Přečtěte si také