TopStar

11. července 2018 11:30

Ilona Blašková

Které české celebrity úzkostlivě tají svého partnera?

Když je člověk zamilovaný, tak to chce vykřičet do celého světa. Ale ne vždycky a ne všichni. A teď bráno optikou mediální holky. Ono je kvůli novinářům fakt asi lepší mlčet a své štěstí si užívat soukromě.

Image jeptišky, která už několik let ani pohledem nezavadila o chlapa, vytváří zdárně modelka Pavlína Němcová. Na společenské akce chodí sama a na téma muži se moc bavit nechce. Ani Michaela Ochotská už neprozrazuje, kdo ji zahřívá v posteli.

Hana Vagnerová sice sundala z prstu zásnubní prstýnek, ale jak to teď má, říct nechce. „Já se o svém soukromí moc nebavím a jak vidíte, tak prstýnky mám tři a teď vzniká otázka, jak to tedy je, těžko říct,“ vyhýbala se Hanka konkrétnější odpovědi.

Další paní tajemnou je Michaela Maurerová. Sice se ví, že není sama, ale svého pana božského chrání před novináři zuby nehty a stejnou taktiku zřejmě zvolila i Andrea Bezděková. „Není nikdo, koho bych chtěla ukazovat. Třeba žádného nemám a třeba ještě nejsem dostatečně přesvědčená, že něco takového chci hlásit do světa a proto vám nic neřeknu,“ mlžila Andrea.

Svého přítele tají také naše moderátorka Eva Perkausová. A s kým se stýká, nehlásí do světa ani Ivana Jirešová nebo Mahulena Bočanová. Zřejmě se holky poučily z předchozích nevydařených vztahů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také