TopStar

18. prosince 2017 15:32

Které modelky byly v roce 2017 ty nejúspěšnější?

Na seznamu nejúspěšnějších modelek letošního roku se umístila očividná i překvapivá jména. Někdo díky své kráse, někdo díky své výplatě. Kdo z těchto dívek si ale doopravdy zaslouží titul modelky roku? To je na vás!

Irina Shayk

Tato ruská modelka sice krásná je, jejím největším úspěchem letošního roku však bylo nejspíše porození dítěte. V březnu se krásce narodila dcerka od hollywoodského herce Bradleyho Coopera. Novopečená maminka kariéry nenechala a předvedla perfektní příklad toho, že práci a mateřství kloubit není problém. Za pouhých 6 týdnů se modelka ukázala na přehlídkovém mole v rámci každoročního gala večera charitativního fondu amfAR v Cannes, a v srpnu se Shayk objevila na titulní straně španělského vydání Vogue, kde zvěsti o své fantastické figuře jen potvrdila.

V září jednatřicetiletá modelka v rámci Týdnu módy v New Yorku přijala nabídku i při přehlídce značky Philipp Plein. Krom toho pokračuje modelka i ve spolupráci s módní firmou Intimissimi, vystoupila již v její reklamní kampani a rovněž se objevila na říjnové titulce mexického Vogue. Zkrátka a dobře, tahle maminka ví, jak nakládat s časem.

Kaia Gerber

Mladičká dcerka světové modelky Cindy Crawford na sebe upozornila už dávno. Svou první smlouvu se značkou Young Versace podepsala ještě ve svých 10. Po profesní stránce se však právě letošní rok stal pro modelku nejzásadnějším. Strčila do kapsy všechny kolegyně na Týdnu módy v New Yorku, Londýně, Milanu i Paříži. To však není vše. Sám návrhář a módní guru Karl Lagerfeld nazval dívku svou múzou. Právě ona předvedla letos dva modely z jeho kolekce Métiers d'Art.

Mola a módní přehlídky nejsou zdaleka všechny úspěchy této 16leté krásky. Modelka se zúčastnila i několika reklamních kampaní (kupř. Fendi), stala se tváří kolekce podzim/zima značky Hudson a zazářila v kampani filipínského módního domu Penshoppe.

Bella Hadid

V letošním roce byla právě tahle jednadvacetiletá kráska jednou z nejžádanějších modelek. Bella zářila na Týdnu módy, zúčastnila se každoroční velkolepé show Victoria's Secret, zkrášlila titulní stranu brazilského Vogue, stala se tváří nové reklamní kampaně parfému Bulgari a zároveň se stala i přední osobností v reklamní kampani kosmetické značky Nars. Samozřejmě se objevila i v několika dalších módních časopisech.

Mimo její karierní úspěchy se modelka nejednou dostávala před objektivy paparazziů kvůli obnově vztahu se svým někdejším milým, rapperem The Weekndem. V poslední době se rozprostřely zvěsti, že dvojice je znovu spolu.

Kendall Jenner

Tato jednadvacetiletá příslušnice rodiny Kardashian byla v roce 2017 označena za módní ikonu posledního desetiletí. V další řadě, časopis Forbes ji tituloval na jednu z nejlépe placených modelek světa. Proto ani my jsme nemohli na modelku zapomenout.

V letošním roce Kendall zářila na Týdnu módy, stala se ambasadorkou módní značky adidas, podepsala smlouvu s módním domem La Perla, který se specializuje na spodní prádlo (konkurence Victoria's Secret), spolu se sestrou Kylie vypustila kolekci triček a stala se součástí reklamní kampaně Pepsi (poslední dva body se staly společenskými skandály).

Adriana Lima

Tato modelka je známá už nějakou dobu a v poslední době se v médiích příliš nevyskytuje. V letošním roce se však dostala na titulní stranu Harper's Bazzar (ve společnosti Iriny Shayk a The Weeknda), zúčastnila se Týdnu módy v New Yorku a spočinula i na přehlídkovém mole každoroční módní show Victoria's Secret - jak někteří předpokládají, naposled ve své kariéře.


Přečtěte si také