TopStar

10. srpna 2018 10:00

Ilona Blašková

Které VIP dámy randí se zajíčky?

Víte co je zajímavý? Když si starší pán najde o hodně mladší partnerku nebo kamarádku, tak je to jako v pohodě. A jediný kdo to maximálně slízne, je ta kočka. Že je jako zlatokopka a podobně. Ale když si mladý maso najde starší ženská? Tak je ona padlá na hlavu. Hned má úchylný sklony a ona toho chudáka przní. Co to je za metr? Takže jsem vlastně ráda, že se to teď ve světě šoubyznysu dost rozjelo i na straně starších dam.

Průkopnicí trendu - chyť si svého zajíčka - by mohla být herečka Demi Moore. Jejím prvním úlovkem byl herec Ashton Kutcher. Když si ho brala, bylo jí dvaačtyřicet a jemu osmadvacet. Když se rozvedli, chytila na udičku o dvacetčtyři let mladšího Seana Fridaye. Ten je mimochodem jenom o dva roky mladší než její nejstarší dcera Rummer.

Nejeden mladý muž podlehnul vábení modelky Heidi Klum, která po rozvodu se zpěvákem Sealem propadla kouzlu zajíčků. Ta vypadá i v pětačtyřiceti letech stále božsky a třeba za tím stojí právě elixír mládí, který si pravidelně prostřednictvím svých partnerů dopřává. Momentálně ji už několik měsíců obšťastňuje o sedmnáct let mladší kytarista německé kapely Tokio Hotel - Tom Kaulitz.

Na zaječí partnery nedá dopustit ani Madonna nebo hvězda Základního instinktu Sharon Stone, ale proč zůstávat jen v zahraničí, když tento trend kvete i v české krajině! O opravdové vzrůšo se hned několikrát postaral Ondřej Koptík. Toho si nabrnkla vdova po Radku Brzobohatém - Hana Gregorová a když po prvním rozchodu začal na veřejnost tahat intimnosti z jejich postelového veselí, snad jen blázna by napadlo, že Gregorová o dvaatřicet let mladšímu milenci nakonec odpustí a vezme si ho zpět pod křídla. „Prostě já myslím, že odpouštět je lidské a jak říkal Radek, když nejde o život, jde o .... Že by láska? Nevím ale je to určitě takový příjemný. Je to fajn,“ řekla Gregorová v jednom z rozhovorů.

Staronovou lásku nedávno vzkřísila i zpěvačka Lucie Bílá. Slavici s jejím partnerem a bodyguardem v jednom od sebe dělí sedmnáct let. Na poli vztahů jim to ale zřejmě klape a Lucka opět zásobuje sociální sítě zamilovanými selfíčky. A pak že do jedné řeky nevstoupíš dvakrát. „Já prožívám tak nádherný období. Já to nechápu. Já jsem se musela asi prokousat těmi prvními roky, tou první půlkou života, ale teď jsem neskutečně šťastná,“ prohlásila Lucka.

Po boku, teď již manžela, pět let mládne Vendula Pizingerová. A o šestnáct let mladší Josef ji rozhodně nešetří. Pravidelně spolu vyráží na túry do přírody, během kterých Vendula nejednou ukázala, že není z cukru a ani nepatří do starého železa.

Sdílejte článek

Přečtěte si také