TopStar

22. února 2018 17:00

Kteří 3 slavní se neudrželi a užívali si sexu se svými fanoušky?

Popularita je pořádně velká zkouška. Všude za rohem číhají stovky pokušení, před kterými se jeden jen těžko udrží. Mezi těmito pokušeními jsou i fanoušci a fanynky, kteří jsou připraveni prodat duši za noc se svou hvězdou. A komu z nich se to podařilo?

Orlando Bloom

Pořádně draho stála noc se svým idolem 21letou servírku londýnského hotelu Chiltern Firehouse. Manažer svou zaměstnankyni propustil poté, co ji našel úplně nahou v hotelovém pokoji, odkud týž ráno odjel hvězdný herec.

Viviana Ross je Rumunka, která přijela do Londýnu se svými ambicemi stát se herečkou. Jako mnohé začínající hvězdy, tak i ona začala pracovat jako servírka. V hotelové restauraci se ale udržela jen pár měsíců. Poslední a osudovou směnou se pro Vivianu stal večírek, kde roznášela dívka koktejly. Při své práci se seznámila s Bloomem a ten ji pozval do svého hotelového pokoje. Následné propuštění dívku rozhořčilo, ale přiznala, že nelituje noci strávené s hollywoodským krasavcem. Prý se z něj vyklubal žhavý milenec s fantastickou postavou. A ke všemu gentleman. Když Orlando z médií zjistil, co se odehrálo po jeho odjezdu, krásce zavolal a omluvil se jí.

Justin Bieber

Kanadský zpěvák je znám svou oblibou hezoučkých fanynek - a nejde jen o postel. Jednou si Bieber zahrál na samaritána a pozval jednu svou fanynku, aby mu udělala společnost na basketbalovém utkání. S druhou si začal psát na Instagramu. Je jasné, že málokterá hvězdného Justina odmítne, a výjimkou nebyla ani britská modelka Laura Carter. Dívka strávila noc s Bieberem v prosinci 2015 a v té době jí bylo neuvěřitelných 30 let!

Laura se ocitla na večírku v jednom klubu, kde byl mezi přítomnými i zpěvák. Ten si o dost starší dívku pustil až ke stolku a po pár hodinách jí nabídl vydat se k němu do apartmánu, kde večírek pokračoval. A opravdu, v Justinově bytě byla spousta hostů. Svou novou návštěvnici si ale zpěvák odvedl do ložnice, kde na ně čekala dívka třetí! Podle Lauřiných slov byl celý večer velmi vydařený.

Jaromír Jágr

V září roku 2015 strávila hokejová hvězda noc v hotelovém pokoji s teprve 18letou Kateřinou Provazníkovou. Celý svět pak oblétla fotografie z následujícího rána, kdy Jágr ještě spal a mladičká modelka si s ním udělala selfiečko, aby se mohla chvástat před přáteli. Jeden z dívčiných přátel začal někdejšího hráče NHL dokonce vydírat, že fotku zveřejní, když nedostane v přepočtu 40 tisíc korun. Je vidět, že na příliš vysokou částku si kamarád netroufl a Jaromír se jeho záměru leda vysmál.

Zbabělý hoch fotku zveřejnil, ale na Jaromírově pověsti se nic nezměnilo, vždyť byl sportovec svobodný a jednu či dvě podobné noci si rozhodně mohl dovolit - dokonce si fotku dal na svůj Instagram. Dívka měla ale problém větší, její tehdješí přítel Dominik Rudl ji kvůli celému incidentu opustil. komu by se taky líbilo trávit čas s tak přelétavým děvčetem.


Přečtěte si také