TopStar

31. prosince 2017 11:00

Který filmový pár vás letos bavil nejvíce?

Rok 2017 nás překvapil množstvím kvalitních filmů a seriálů. To znamená, že fanoušci si oblíbili spoustu krásných (nejen) milostných párů. Připomeňme si tedy ty nejzářivější a vyberme ten nejlepší pár!

Jon Snow a Daenerys Targaryen (Hra o trůny)

V předposlední sezóně seriálu ‚‚Hra o trůny“ se splnilo přání mnoha fanoušků. Jon Snow, který věčně nic neví, se ocitl v posteli s Matkou draků. Nyní jsou fanoušci přesvědčeni, že se pár brzy dočká následníka.

Nancy a Jonathan (Stranger Things)

Vztah této dvojice donutil mnohé skeptiky začít věřit na lásku. Celou první řadu se Nancy rozhodovala mezi sebevědomým Stevem a stydlivým Jonathanem. Ve ddruhé řadě svou volbu ale udělala! Mimo to, herečka, která je představitelkou Nancy, Natalia Dyer se i ve skutečnosti schází se svým hereckým kolegou Charlie Heatonem.

Rey a Kylo Ren (Star Wars: Poslední z Jediů)

Ačkoli se v dalším příběhu světla proti tmě ‚‚Star Wars: Poslední z Jediů“ Rey a Kylo nestali párem, ve vzduchu je evidentně cítit láska. Nebo lépe řečeno v galaxii.

Christian Grey a Anastasia Steele (Padesát odstínů temnoty)

V pokračování filmu podle knižního zpracování ‚‚Padesát odstínů šedi“ dochází ke transformaci hlavního hrdiny Christiana Greye. Jestli byl dříve diktátorem a despotou, tak ve snímku ‚‚Padesát odstínů temnoty“ je něžný a žádá Anastasii v plné parádě o ruku. O hojné erotické scény ale fanoušci nepřišli.

Thor a Hulk (Thor: Ragnarok)

Ano, mezi Thorem a Hulkem nedochází k žádné romanci, ovšem nemohli jsme je nezařadit do našeho seznamu, přeci jen, dvojka je to vskutku originální. Ve fantastickém sci-fi má hlavní hrdina Thor zachránit svět před Ragnarokem (úplným zničením). Sám to ale nedokáže, proto si bere na pomoc právě Hulka.


Přečtěte si také