TopStar

1. ledna 2018 08:00

Který polibek za rok 2017 byl ten nejsladší?

Náš seznam pro nyní patří tomu nejsladšímu, nejromantičtějšímu a nejvášnivějšímu projevu emocí. Řeč je o polibku. V letošním roce se páry nestyděly líbat na veřejnosti a někdy jakoby zapomněli, že jsou kolem nich ještě stále lidé. Připomeňme si ty nejzářivější momenty a zvolme ten nejsladší polibek z nejsladších.

Jon Snow a Daenerys Targaryen

Začněme událostí, na kterou fanoušci seriálu ‚‚Hra o trůny“ tolik čekali. Scénáristé příliš dlouho neotáleli a hned po několika dílech skončili oba hrdinové v náručí toho druhého. Scénu se podařilo udělat jako jednu z nejvášnivějších a diváky nejoblíbenějších za celou historii seriálu. No a polibek se stal jedním z těch nejzásadnějších pro rok 2017.

Princ Harry a Meghan Markle

Tato dvojice se stala v letošním roce tou nejkomentovanější. Nehledě na to, že zamilovaní svou lásku neskrývali a regulárně se objevovali na veřejnosti, třiatřicetiletý princ Harry se vůči své nastávající choval vždy poměrně sdrženlivě. Jednou se však paparazziům podařilo hvězdný pár zachytit a vyfotit moment, kdy princ Meghan políbí. Ovšem... jen na tvář. Ten nejdůležitější polibek proběhne budoucím jarem, když se dvojice oficiálně stane manželským párem.

Matthew McConaughey a Camila Alves

Sedmačtyřicetiletý hollywoodský herec a jeho pětatřicetiletá žena Camila Alves společně vychovávají dva syny a dcerku. Příliš mnoho času si hvězdná dvojice pro sebe nedopřeje, proto jejich projevy emocí přešly na veřejnost.

Kate Beckinsale a Matt Rife

Lásce neporučíš. Tímto pravidlem se zřejmě řídí i 44letá hvězdná herečka Kate Beckinsale, která si začala s o polovinu mladším komikem Mattem Rife. Nehledě na velký věkový rozdíl, pár se nestydí projevovat své city na veřejnosti, proto byl zachycen v jednom obchodním centru Los Angeles, kdy se do polibků pár ponořil tolik, že si ani nevšiml fotografů.

Ryan Reynolds a Andrew Garfield

Jednačtyřicetiletý herec Ryan Reynolds sice je šťastně ženatý s blonďatou kráskou Blake Lively, na předávání Zlatých glóbů se však utrhl ze řetězu a políbil svého hereckého kolegu Andrewa Garfielda. Poté, co byl za nejlepší mužskou roli v komedii a muzikálu zvolen Ryan Gosling, přítomní Garfield a Reynolds měli za kamaráda takovou radost, že se políbili na ústa.

Pippa Middleton a James Matthews

V květnu se mladší sestra Kate Middleton vdala. Čtyřiatřicetiletá kráska si vybrala o 7 let staršího automobilového závodníka a finančníka Jamese Matthewa. Brzy poté, co si dvojice řekla své ano, políbili se jako manželé. Polibek zaznamenaly mnohé fotografie a podařil se velmi něžný a vkusný, stejně jako celý obřad.


Přečtěte si také