TopStar

23. září 2013 15:24

Kubelková znovu s Jágrem. Čím ji překvapil?

Kdysi spolu chodili. Krásná modelka Iva Kubelková strávila po boku hokejisty Jaromíra Jágra dva roky. Rozešli se v roce 1998 a od té doby se vídali jen letmo. To už teď ale neplatí. Iva Kubelková redakci Prima-Style.cz svěřila, jaké bylo jejich první delší setkání a čím ji její "ex" překvapil.

Ivu a Jaromíra svedla dohromady práce. Konkrétně reportáž pro společenský magazín TOP STAR (Celou ji uvidíte dnes večer na Primě od 21.45, ukázka rozhovoru v připojemém videu).

Iva nám poskytla exkluzivně i následující rozhovor, ze kterého se mimo jiné dozvíte, jaký byl její rozchod s Jaromírem. Přiznala, že si dnes rozumějí v pohledu na život.

Jaké pro vás bylo setkání, které diváci v TOP STARu uvidí? V jakém jste průběžně s Jaromírem kontaktu napíšete si třeba k narozeninám, potkáváte se na akcích apod.?

Setkání bylo moc fajn. Potkali jsme se párkrát v rámci předávání cen Zlatá hokejka, které pravidelně moderuji, ale nikdy ne takto na dlouho. Točili jsme přibližně tři hodiny.

Jaromír dozrál v zajímavého muže. Překvapil vás něčím, co byste do něj třeba dřív neřekla?

Překvapilo mě, že máme v pohledu na svět téměř totožný názor. Nepřekvapil mě tím, jak byl vtipný. To on byl vždy, ale je na něm hodně vidět, že strašně za ta léta vyzrál.

Napadlo by vás, když jste byli pár, že by mohl hrát ještě po čtyřicítce aktivně hokej?

Ano napadlo. Když je někdo takto geniální v nějakém oboru a nepotká ho nějaké ošklivé zranění, většinou může hrát déle než ostatní.

V čem je život po boku vrcholového sportovce pro ženu s vlastními životními plány složitý?

V ničem. Když prostě někoho milujete, není co řešit. Ale náš vztah probíhal před 16 lety, a to už je hodně dávno. Nechci ho nijak hodnotit.

Není to tak úplně jednoduché, vycházet se svými ex :). Vy dva jste ale zjevně v pohodě... Nějaký recept?

Na to není recept. Buď cítíte radost, když toho člověka vidíte, nebo ne. Záleží hodně na tom, jak moc jsou ti dva nad věcí. Navíc nerozešli jsme se nijak ve zlém.

Vzpomenete si, kdy jste se viděli vůbec poprvé?

Ano. Na party v Praze v Paláci kultury v roce 1996.

jad

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také