TopStar

5. července 2018 11:00

Kuřata, mimozemšťani, paruky: Nejpodivnější reklamní kampaně letošního roku

Zatímco si užíváme horkého léta, svět módy se už přesunul do podzimu a módní domy představily reklamní kampaně nadcházející sezóny. A některé z nich jsou opravdu podivné. Nejeden divák nad nimi nevěřícně kroutí hlavou.

Kuřata, paruky, mimozemšťani, sušení motýli a talíře na stěnách. Vybrali jsme ty nejpodivnější reklamní kampaně podzimní sezóny!

Gucci

Začněme favoritem - módnímu domu Gucci se podařilo prezentovat hned dvě nepochopitelné image z nové kolekce. V prvním konceptu překvapuje interiér, který je poněkud děsivý. Sušení motýli a talíře na stěnách. Ten další představuje nespočet paruk všude po místnosti. A poslední snímek, kde trčí z vany nohy v luxusní obuvi asociuje thriller, i když vskutku krásný.

Druhá série fotografií nebyla o nic pochopitelnější. Na té se představuje zpěvák Harry Styles v zajetí slepic, psa a jednoho smutného kocoura. Přitom si objednává jídlo v místní kavárně. My se ptáme na jediné - co se to děje?

Moschino

Kreativní přístup zvolila módní značka Moschino. V jejich reklamní kampani vystupují Gigi Hadid, Kaia Gerber a další světové modelky, které se představily jako mimozemšťanky.

Dsquared2

Poměrně překvapivá byla i kampaň módního domu Dsquared2. Nápad vymyslela Bella Hadid ve spolupráci s Kendall Jenner. Na fotografiích sedí obě dívky na posteli v hotelovém pokoji. Pořádně děsivé je, že jsou ve stejných pózách, a to dost podivných. Co to má znamenat?

Saint Laurent

No a nakonec tu máme Kate Moss v hlavní roli pro Saint Laurent. Celý koncept fotek spočívá v tom, že supermodelka si v šatech této značky užívá na pláži a v moři. Není ale na to na podzim už trochu zima? I když, jde o Kate. A ta může vše...

Sdílejte článek
Štítky Harry Styles Gigi Hadid Bella Hadid Kate Moss Kendall Jenner Gucci Yves Saint Laurent

Přečtěte si také