TopStar

29. prosince 2018 09:00

Markéta Škorňová

Kuriózní dárky pod stromečkem často objeví i celebrity. Na které dárky s úsměvem vzpomínají slavní?

Našli jste letos pod vánočním stromečkem nějaký ten dárek, ze kterého nejste zrovna nadšení? Nebojte se, nejste v tom sami! I takové hvězdy jako Emily Blunt či Bradley Cooper dostaly dárky, ze kterých je zrovna nepřecházel zrak. A nejsou jediní!

Emily Blunt

Talentovaná herečka a nová Mary Poppins ráda vzpomíná na dárky od babičky. Ta nejen jí, ale celé rodině darovala věci, které již dříve od někoho dostala a nehodily se jí. „Jednou mi k Vánocům dala pašmínovou šálu, kterou jsem jí já sama koupila a darovala,“ vyprávěla pro americká média herečka.

Emma Thompson

Nezapomenutelná herečka, kterou jste mohli vidět například ve vánočním trháku Láska nebeská, či v Harry Potterovi, dostává krásné dárky především od manžela. Jednou jí dal například sommeliérský kurz, což je to pravé pro Emmu, milovnici dobrého vína. Naopak ten nejhorší dárek dostala jako malá od tety, která jí k Vánocům poslala nedojedenou sladkou tyčinku.

Steve Carell

Herec známý ze seriálu „Kancl“ jednou dostal pár santaclausovských ponožek. „Byly takový ten typ, co vám koupí tetička, kterou jste viděli třikrát v životě,“ vyprávěl herec. „A protože neví, co máte rádi a co ne, tak je prostě a jednoduše koupí na pumpě cestou k vám. Ale vy je samozřejmě musíte ocenit, protože jsou přeci koupené z lásky,“ smál se Carell.

Bradley Cooper

Nejoriginálnější dárek pro amerického herce Bradleyho Coopera? Dirigentská taktovka! Ano, je to tak! Hvězda filmu „Zrodila se hvězda“ si totiž jako malá přála být slavným dirigentem, takže když v osmi letech malý Bradley našel pod stromečkem právě taktovku, byl podle svých slov tím nejšťastnějším klukem na světě!

Brad Pitt

I Brad Pitt byl netradičně obdarován. Jeho bývalka Angelina Jolie mu k Vánocům koupila vodopád v Kalifornii. Jestli k němu chodí rozjímat i po rozchodu, to ví jenom on sám.

Sdílejte článek
Štítky Vánoce celebrity dárky

Přečtěte si také