TopStar

14. července 2018 19:19

Ilona Blašková

Kylie Jenner je nejbohatší americkou podnikatelkou! V čem tkví její úspěch?

Časopis Forbes zveřejnil seznam bohatých amerických podnikatelek. Překvapení pro všechny bylo, že na titulní stránce je teprve dvacetiletá Kylie Jenner. Ta je historicky nejmladší multimilionářkou na světě! Své peníze ale překvapivě nezískala dědictvím nebo provdáním se třeba za pracháče, tak jak tomu obvykle bývá. Vydělala si je vlastním byznysem! Co je vlastně zač?

Kylie patří do známého klanu Kardashianek, což je americká kontroverzní rodina, složená z afektovaných žen o kterých byla před několika lety natočená reality show a od té doby se o nich hodně píše. S trochou nadsázky by se tato famílie dala přirovnat k rodině Štikových. S tím rozdílem, že Kardashianky si na luxus hrát nemusí. Ty ho totiž mají.

Na čem tedy zbohatla Kylie Jenner? Kylie si před třemi lety nechala dát do rtu implantáty a tato operace ji inspirovala k vymyšlení rtěnek, které se posléze staly hitem. Do svého kosmetického portfolia pak zařadila další produkty. Kylie také točí reklamy, na kterých spolupracovala i se zahraničními společnostmi. No, a miliony se hrnuly.

Za tři roky podnikání si přišla na 900 milonů dolarů, což je opravdu neuvěřitelná suma! Za tu částku bychom dvou tisíckrát obletěli celý svět v tom nejluxusnějším letadle, kde se podávají jídla inspirovaná michelinskými kuchaři a nechybí tam ani osobní sluha.

Pokud se Kylie bude dařit dál, pokoří hranici jedné miliardy dolarů. Sesadí tak z čela dosud nejmladšího miliardáře, zakladatele sociální sítě Facebook Marka Zuckerberga, který se jím stal ve třiadvaceti letech.

Sdílejte článek