TopStar

27. května 2013 06:40

Blanka Konrádová

Kylie Minogue si pochvaluje sex se svým Andrésem

Slavná australská zpěvačka, která za pár dní oslaví 45. narozeniny, se objevila na červeném koberci v Cannes ve smetanové róbě od italského návrháře Roberta Cavalliho.

K němu pak ještě zavítala na party na jachtě, ale to už zase v jiné toaletě. Zpěvačka přijela do Cannes především na premiéru filmu The Great Beauty, který je volným pokračováním Felliniho Sladkého života. Sladký život v poslední době prožívá i sama Kylie. Vypadá totiž, jako by vrátila čas a její věk jí těžko uvěříte. Chlubí se i jednou z nejlepších postav showbyznysu ve své věkové kategorii.

Kylie Minogue svou kariéru zahájila v 80. letech, kdy se objevila v televizním seriálu Sousedé. Krátce nato se díky singlům I Should Be So Lucky a Locomotion stala popovou hvězdou. V současné době však hudební kariéru upozadnila a soustředí se opět na herectví. Nedávno se objevila v televizní komedii ze zákulisí muzikálu o Andym Warholovi Hey Diddly Dee nebo ve filmech Holy Motors a Jack a Diane

Život však krásná Kylie neměla vždy růžový. V roce 2005 jí byla diagnostikována rakovina prsu, kterou se naštěstí podařilo vyléčit. V současné době randí se španělským modelem Andrésem Velencosou. Podle Kylie je to nejepší muž na světě, jelikož je vtipný, krásný a dokonalý v posteli.

„Člověk se rozhodně musí umět zasmát. Nedokážu si představit vztah, ve kterém nepřijímáte humor jeden druhého. Dobrý vzhled je velmi milá věc, ale být dobrý v posteli, to už je bonus,“ přiznala Kylie v jednom z rozhovorů. Před Španělem Andrésem randila rodačka z Austrálie s francouzským hercem Olivierem Martinezem, který nyní žije s herečkou Halle Berry, a před ním s francouzským režisérem Stéphanem Sednaouim.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také