TopStar

22. října 2014 10:35

Táňa Sáblíková

Kylie Minogue v Praze: Žhavá a sexy, přesto s hořkou příchutí…

Pokud australská zpěvačka Kylie Minogue čekala do posledního místa zaplněnou O2 arenu, byla po začátku show mírně v šoku! Fanoušci si totiž na její koncert prostě cestu nenašli…

Drobounká zpěvačka se přesto snažila rozdmýchat alespoň nějakou atmosféru, i když práce to byla nadmíru těžká. Vždyť fanoušci na začátku čekali téměř hodinu od oficiálního času, než Kylie na pódium vůbec přišla!

Po začátku v sexy červených šatičkách a kloboučku vystřídala ještě několik vyzývavých kostýmů, včetně kalhotek a korzetu, ve kterém se koupala ve vaně s umělou pěnou, nebo latexové sukně, kabátku a čepice… Nutno ale podotknout, že rozjařený dav byl maximálně těsně u pódia a zbytek jen poslouchal její největší hity i pár novinek z alba, kvůli kterému vlastně tour Kiss me Once vznikla.

Sympatická blondýnka se ale skrovným publikem nenechala moc rozhodit a snažila se celé dvě hodiny vyvolat alespoň nějaké emoce. Těch se dočkala ve chvíli, kdy si začala číst vzkazy od fanoušků v publiku. „Přijel jsem až z Kanady pro selfie s Tebou,“ psal jeden z fanoušků v předních řadách, bohužel se ale domů vracel s nepořízenou! A to i přesto, že si jeho vzkaz Kylie opravdu přečetla. Nakonec si vybrala muže v kostkované košili, který za ní vylezl na pódium a sdělil jí, že byl již na jejím koncertu v Austrálii v roce 1987! A samozřejmě, že to nebyl Čech, ale fanoušek z Německa!

Což bylo dalším minusem pro Česko – v publiku bylo totiž velké množství cizinců… a jen málo rodilých Čechů, takže se není čemu divit, že Kylie vytáhla na pódium právě cizince.

A co na její show fanoušci? „Mě osobně se to líbilo. Má krásný hlas i naživo, neuvědomuji si, že by měla nějaké zaváhání, byla krásně usměvavá a pozitivní, super prostřídání kostýmů a i ta show šla. I když u jejího vystoupení šlo hlavně o zpěv než o nucenou show. Jediné negativum bylo to čekání na začátku. Ale pak se to vykompenzovalo,“ nechala se slyšet jedna z přítomných fanynek.

Tak uvidíme, za jak dlouho po takovémto mírném fiasku Kylie opět dorazí do Prahy. Jestli ještě vůbec někdy…

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také