TopStar

19. dubna 2013 16:50

Dagmar Dandová

Kynychová zná recept na pubertu: Zde!

Cvičitelce aerobiku Hance Kynychové by málokdo hádal, že už jí bylo pětačtyřicet, a že má doma čtrnáctiletého syna. Přestože ji v poslední době trápí finanční problémy a byla na ni dokonce uvalena exekuce, vrásek jí to evidentně nepřidalo.

„Čím jsem starší, tak o sebe víc pečuji. Hlavně si dávám pozor na to, co jím. To, co do sebe dáváme, je základ. Správná výživa je mnohem důležitější než nějaké mastičky nebo botox!“

Známá propagátorka cvičení založila před několika lety internetovou televizi Hejbejte se a kvůli pochybným fakturám dluží částku kolem 340 tisíc korun. Soud jí dočasně zablokoval majetek a tudíž je ohrožena její pravidelná dovolená u moře.

„V létě bych moc ráda někam vyrazila, ale všechno se bude odehrávat podle toho, jak na tom budeme finančně. Mám tři děti, hypotéky a spoustu starostí, takže uvidíme. Ale když se to nepodaří, tak se z toho hroutit nebudu.“

Kynychová je v zápřahu nejen v práci, ale i doma. S manželem Jindřichem mají dvojčata Alexandru a Sofii (5) a syna Filipa (14), na kterého pomalu leze puberta.

„Syn se dostává do problematického věku, tak ho musím trochu kopat do zadku. Pořád mu vymýšlím nějakou práci, aby neseděl celý den u počítače. Každé tři dny musí štípat dřevo do krbu a s tátou chodit běhat,“ prozradila soukromý recept na to, jak zaměstnat puberťáka.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také