TopStar

1. února 2018 15:15

Jiří Kubeš

Laďka Něrgešová má panický strach

Laďka Něrgešová má panický strach

Včera se po mateřské dovolené vrátila do studia Top Staru Laďka Něrgešová! I když se to možná nezdá, tak Laďčina pauza v Top Staru se nakonec protáhla na rok a třičtvrtě.

„Nabídky, že se můžu do Top Staru vrátit, přicházeli průběžně. Byli na mě strašně hodný. Vždycky si se mnou dali kafíčko a říkali: „Tak pojď! „A já: „Ne.“ A kdy to ruplo? Myslím, že před pár týdny, kdy jsme si řekli, tak jo.“ prozradila sympatická moderátorka.

Laďka neslibovala, za jak dlouho se po porodu dcery Medy vrátí na obrazovky. Jak všechno bude probíhat, netušila ani ona sama. Být matkou v domácnosti jí naprosto vyhovovalo. Strašně jí baví starat se o děti. Vařit, péct, uklízet a dělat si co sama chce.

Ačkoliv jde už o ostřílenou moderátorku, návrat po tak dlouhé pauze k živému vysílání vzbuzuje respekt i u ní. „Mám úplně strašlivý panický strach. Já vím, že to zní divně. Už jsem něco nastřílela a každý si myslí. Ta si tam stoupne a bude to pohoda. Ale ne. Když se budete dívat, přivřete obě oči. Zkuste u toho třeba vařit večeři. To bude nejrozumnější.“ řekla se smíchem.

První vysílání Top Staru Laďku čeká už dnes. Tak si ho nenechte ujít!

Andrea Košťálová, Ilona Blašková

Sdílejte článek

Přečtěte si také