TopStar

27. února 2019 14:00

Tereza Šulcová

Lady Gaga a Bradley Cooper tvoří pár, tvrdí fanoušci. Irina Shayk se vyjádřila!

Zpěvačka Lady Gaga byla v poslední době hodně vídána s Bradleym Cooperem. Ještě aby ne! Tato dvojice stvořila legendární film Zrodila se hvězda a společně nazpívala písničku Shallow, která získala několik ocenění, včetně Oscara za nejlepší filmovou píseň. Fanoušci ale tvrdí, že je mezi nimi něco víc! Irina Shayk má ovšem jasno.

Na internetu koluje nespočet spekulací o tajném románku mezi Lady Gagou a Bradleym Cooperem. Vše začalo zprávou, že zpěvačka zrušila nečekaně a bez udání důvodu své zásnuby s hledačem talentů Christianem Carinem (50). Jejich vztah trval dva roky. Pro zajímavost, snubní prsten měl hodnotu kolem 9 miliónů korun!

Vše odstartovala zpěvačka na galavečeru při předávání Oscarů, kde s Cooperem vystoupila a společně zazpívali píseň Shallow. Při tomto představení se k sobě velice měli a fanoušci se začali ptát: „Je toto láska?“ nebo „Je nějaká šance, že spolu nespí?“ - tak přesně takovou vlnu otázek toto představení spustilo.

Na oscarové after party měla k sobě tato dvojice stále blízko a Cooperova snoubenka stála vždy v pozadí. Očividně ale ani Irině se to nelíbilo. Na fotkách, které byly pořízeny po udílení Oscarů se jeho snoubenka moc vesele netvářila. Blízký zdroj se k této situaci vyjádřil deníku The Sun. „Pomluvy o tom, že Irina nesnáší Gagu jsou trošku pravdivé, ale ne v tom smyslu, jak si myslí veřejnost. Není to tak, že by zpěvačku nesnášela, nebo na ni žárlila, ale má dost těch pomluv, co se kolem ní šíří o jejím vztahu s Bradleym Cooperem.

Zdroj se také svěřil, že Irina byla nadšená z úspěchů, který film získal. „Když Gaga s Cooperem na Oscarech zpívají píseň Shallow, jen hrají své role z filmu, nic víc,“ dodal rázně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také