TopStar

27. července 2018 08:49

Lady Gaga fotila v Malibu: Vzešly z toho pořádně pikantní fotky

Zpěvačka Lady Gaga (32) poslední dobou příliš nekoncertuje kvůli potížím s hlasivkami. K turné a vystoupením se vrátí na podzim a teď si místo toho hraje na modelku. Pro tentokrát zvolila pláž v Malibu a nechala se nafotit úplně promočená. Jak takové fotky dopadly? Pořádně žhavě.

Mezitím, co fanoušci netrpělivě očekávají nový film Zrodila se hvězda, ve kterém si střihne po boku Gagy roli i sám režisér snímku Bradley Cooper, zpěvačka dělá modelku. Její fotky jsou v klasickém Gaga stylu a fanoušci jásají. A provokativní focení z Malibu není výjimkou.

Ještě před oficiálním zveřejněním snímků se na sítích objevily fotky paparazzi, kteří zachytili zpěvačku právě při vykonávání práce. Ta pózovala v bílých průhledných šatech v oceánu. Fotky jsou pikantní, protože voda šaty okamžitě promočila a prakticky celé Ladyino tělo bylo světu na odiv.

Jak se později ukázalo, fotilo se poblíž zpěvaččina domu, který si před čtyřmi lety koupila za v přepočtu neuvěřitelné půl miliardy korun. Fanoušci, kteří už měli možnost fotky vidět zmínili, že Gaga za poslední dobu pořádně zhubla. A co říkáte vy, souhlasíte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také