TopStar

14. března 2019 17:00

Markéta Škorňová

Lady Gaga opět na titulních stránkách novin: Je těhotná?

Zdá se, že bulvární novináři nedají populární zpěvačce a herečce Lady Gaga pokoj. Nejdřív to byla fáma, že má poměr se svým hereckým partnerem z filmu „Zrodila se hvězda“, Bradley Cooperem, nyní má být podle novinářů těhotná. Co je na tom pravdy?

Lady Gaga je vděčné téma pro (nejen) bulvární novináře. Zpěvačka, která prokázala svůj herecký talent ve velmi oceňovaném snímku „Zrodila se hvězda“, má díky nim o zábavu postaráno. Není to tak dávno, co média propírala její údajně více než přátelský vztah s hereckým kolegou Bradley Cooperem a už opět vypustila do světa další „zaručenou zprávu“. Zpěvačka má být těhotná.

#Oscars 🌟

Posted by Lady Gaga on Monday, February 25, 2019

Zvěsti o těhotenství přišly chvíli po oscarovém ceremoniálu. A hned se toho chytla většina amerických médií. Novináři spekulovali, kdo by mohl být otcem dítěte, zda bývalý snoubenec Gagy Christian Carino, nebo snad Cooper.

Lady Gaga with Christian Carino in NYC few minutes ago!

Posted by Lady Gaga Explore on Thursday, June 28, 2018

Těmto fámám dala stopku samotná zpěvačka, když na svém Twitteru napsala, že jediné dítě, které má, je její nové album. „Zvěsti, že jsem těhotná? Jo, jsem těhotná s #LG6,“ napsala na Twitter. LG6 je název jejího nejnovějšího alba.

Poslala tak dotěrným novinářům jasný vzkaz - „máte smůlu, žádné těhotenství se nekoná a spokojený vztah svému hereckému kolegovi nerozbíjím“. Uvidíme, co si na zpěvačku vymyslí bulvární pisálci příště.

Sdílejte článek

Přečtěte si také