TopStar

8. prosince 2013 22:14

Jana Fikotová

Lady Gaga opět nahá. Na bradavkách má škorpiona, mezi nohama bobra

Nahotu už vnímá jako něco naprosto přirozeného. Zatímco před pár lety Lady Gaga (27) šokovala nanejvýš bizarními kreacemi a kostýmy, dnes se vysvléká jak na běžícím páse.

Za poslední měsíce se Lady Gaga ukázala v Evině rouše několikrát, a to rovnou na titulkách prestižních světových časopisů, jako je QO, V magazine či Candy. V posledním jmenovaném ukázala i rozkrok s ochlupením.

Znamená to snad, že mezi Lady Gaga a Miley Cyrus panuje souboj, která ukáže bizarnější, úchylnější či divnější foto, exces či video? Jinak se snad nedá popsat, co tyto dvě zpěvačky v poslední době provádějí.

Nejdříve se Miley Cyrus pohupuje na dělové kouli a ukazuje při tom sexuální pohyby, poté se objeví skandální video, na kterém bez jediného kusu oblečení praktikuje svéráznou meditaci Lady Gaga.

Gaga se prostě nahoty nebojí. Své fanoušky nejdříve šokovala na koncertu poté, co odhodila svůj kostým a na pódiu stála pouze v Evině rouše. Uzdu morálky zcela popustila při focení titulní fotografie magazínu Candy.

Už nyní jsme sami zvědaví, čím nás jedna či druhá zpěvačka bude opět šokovat. Doufáme, že nás spíš potěší svým pěveckým umem než striptýzem či úchylnými výstupy.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také