TopStar

3. listopadu 2017 06:02

Lady Gaga se znovu pyšní zásnubním prstýnkem

Poprvé se začalo mluvit o vztahu kontroverzní Lady Gaga a jejího osmačtyřicetiletého agenta Christiana Carina letos v únoru. Nikdo však netušil, že by se po několika měsících mohla dvojice zasnoubit. Podle západních médií Carino před světovou zpěvačkou doslova padl na kolena a požádal ji o ruku.

K žádosti o ruku mělo údajně dojít už v létě. Před oficiální žádostí přišel Christian o ruku své vyvolené orodovat nejprve u jejího otce. Ten nadšeně souhlasil a stejná reakce přišla i ze strany Gagy. Datum svatebního obřadu prozatím známo není. Momentálně řeší zpěvačka svůj zdravotní stav.

YATLOML

Příspěvek sdílel uživatel @christiancarino, Říj 22, 2017 v 8:46 PDT

Před čtyřmi lety se ukázalo, že trpí fibromyalgií - chronické onemocnění doprovázené neúnosnými bolestmi celého těla, únavou, nespavostí a depresemi. Oficiálně promluvila Lady Gaga o své nemoci teprve před nedávnem. Měsíc zpět zpěvačka kvůli zdravotním potížím dokonce zrušila své turné po Evropě, jelikož byla v Riu kvůli náhlému záchvatu hospitalizována.

,,Odvezli mě do nemocnice. Nebyla to jen tak nějaká bolest, bylo to neúnosné. Ale jsem v dobrých rukou, jsou kolem mě ti nejlepší lékaři," nechala se tehdy Gaga slyšet pro tisk.

Sdílejte článek

Přečtěte si také