TopStar

2. prosince 2017 11:32

Lady Gaga ukázala nové bikiny a pochlubila se sexy postavičkou

Zpěvačka Lady Gaga nám nejednou ukázala, že komplexy rozhodně netrpí. Jednatřicetiletá kontroverzní hudební hvězda se nechala nafotit na Floridě a o cudné snímky rozhodně nešlo. Na fotkách můžeme vidět nejen odvážné stříbrné plavky a boty na vysokých podpatcích, ale i perfektní křivky zpěvaččina těla.

V tomto sexy outfitu se zpěvačka vydala na jednu z pláží v Miami, kde nadšeně pózovala objektivu. ‚‚Z lesů na pláž. Říkejte mi princezna broskviček,“ připsala Gaga k fotce na Instagramu a ukázala lákavé hýždě. Názory fanoušků se ovšem rozcházejí. Jedni tvrdí, že fotografie se absolutně nepovedly: ‚‚Rozhodně to nejsou vydařené fotky,“ napsali mnozí z jejích sledujících. Druhý tábor však fotografie ocenil a nechal se slyšet, že vůbec nevěděl o natolik sexy zpěvaččině figuře.

From the woods for Thanksgiving to the beach for Tour in Miami! #beyourself #ladygaga #beachwear #JoanneWorldTourMiami Bienvenidos a Miami!

Příspěvek sdílený Lady Gaga (@ladygaga), Lis 29, 2017 v 3:36 PST

Call me Princess Peach #ladygaga #JoanneWorldTourMiami

Příspěvek sdílený Lady Gaga (@ladygaga), Lis 29, 2017 v 3:51 PST

Je třeba zmínit, že hvězda, která před nedávnem promluvila o své nemoci, se cítí mnohem lépe. V každém případě, vypadá skvěle a nemoc na ní není znát. Připomeňme, že celebrita, která je mnohými fanoušky považována za nejextravagantnější a nejatypičtější zpěvačku všech dob, je zasnoubena se svým agentem Christianem Carino. O vztahu dvojice se začalo mluvit přec cca rokem a už v létě požádal Carino svou milou o ruku.

#joanneworldtour #ladygaga

Příspěvek sdílený Lady Gaga (@ladygaga), Lis 29, 2017 v 6:08 PST

Lady Gaga na žádost odpověděla svým ANO, ale o svatbě a jejím plánování se prozatím nemluví. Snubní prstýnek však hudební hvězda nedostala poprvé, dříve se mluvilo o jejím plánovaném sňatku s hercem Taylorem Kinneym, ale po pěti letech se jejich vztah rozpadl.


Přečtěte si také