TopStar

9. června 2013 11:40

Blanka Konrádová

Lagerfeld se zbláznil! Chce sňatek se svojí kočkou

Na světě je hodně podivínů a v poslední době k nim patří i pár světových celebrit. Naposledy se k nim přiřadil i světoznámý návrhář a kreativní ředitel značky Chanel Karl Lagerfeld.

Jeho výroky začínají hraničit se šílenstvím. Přemýšlí totiž, že se ožení se svou milovanou kočkou. Tu dostal na začátku loňského roku a doslova se do ní zamiloval.

V jednom z rozhovorů chtěli novináři znát jeho postoj k registrovanému partnerství homosexuálů a lesbiček a jeho odpověď byla šokující. „Mně chybí možnost uzavření sňatku mezi lidmi a zvířaty. Nikdy jsem si nemyslel, že bych se takto zamiloval do kočky. Ano, tu bych si vzal.“ Možná je to i tím, že právě bílá kočka jménem Choupette s ním jako jediná žije pod jednou střechou.

Německý módní designér totiž nikdy nepředstavil světu žádného svého přítele či milence. Proto není divu, že se do siamské kočičky po roce a půl doslova zamiloval. Ta má po boku Lagerfelda život, jaký by jí mohl lecjaký člověk závidět. Má k dispozici neustále dvě služebné, vlastní iPad, má čestné místo u jídelního stolu či účet na Twitteru. Má dokonce vlastní pokoj a tam jí visí oblečení značky Chanel.

Jelikož excentrický návrhář je schopen všeho, možná že se svatby se čtyřnohým mazlíčkem opravdu dočkáme.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také