TopStar

5. února 2018 13:00

Lana Del Rey málem unesena! Pachatel je již ve vazbě

V pátek 2. února policie zadržela Michaela Hunta (43), který plánoval únos zpěvačky Lany Del Rey (32) přímo z jejího koncertu. Muž byl chycen blízko centra Amway v Orlandu, kde měla kráska vystoupit. Ozbrojen byl pouze nožem.

Jak se později ukázalo, pachatel, který byl ozbrojen nožem, se chystal dostat na zpěvaččin koncert a plánoval Lanin únos. Naštěstí před vystoupením hudebnice dorazilo na policii oznámení (doposud není známo, kdo zpěvačku zachránil) o možné hrozbě. Příslušníci policie rychle informaci zpracovali a útočníka zadrželi dříve, než se stačil dostat do sálu. Zda se sama Lana o incidentu dověděla od policie, to prozatím není známo. V každém případě, na koncertu nic nekomentovala.

Není to poprvé, co pachatel plánoval podobnou akci. Třiačtyřicetiletý muž se často na svých sociálních sítích vyjadřoval krajně podezřele a vyhrožoval dalším hvězdám. Protože šlo právě jen o sociální sítě, nikdo tomu nepřikládal větší význam. A proč se Hunt rozhodl unést právě Lanu Del Rey? To není známo, nikdy dříve se zpěvačkou v kontaktu nebyl.

Hunt v současnosti čelí obvinění z pronásledování s reálnou hrozbou a pokusem o únos. A není to ani poprvé, co byla zpěvačka v nebezpečí. V roce 2016 se k Laně do domu vloupal Zachary Self (19), který byl posléze odsouzen ke 3 měsícům vězení.

Sdílejte článek
Štítky koupání únos zpěvačka Lana Del Rey

Přečtěte si také