TopStar

12. srpna 2015 15:10

Michal Chalupa

Landův NÁŘEZ na pokračování: Kauza VANDAL je u konce! Jak to s ním Dan vyřešil?

Málokterá událost vzbudila tolik emocí jako nesmyslné poničení auta zpěváka Daniela Landy (46). Poté, co se rozběhl doslova lov na hříšníka, poslal mu Dan přes VIP zprávy vzkaz, že se s ním je ochoten za určitých okolností rozumně domluvit. A co dál?

I když má Daniel Landa spíš pověst drsného chlápka, tentokrát všem ukázal, že umí konfliktní situaci vyřešit jako podle návodu psychologické příručky. Zatímco jeho fanoušci na sociálních sítích zuří a Petra V. virtuálně lynčují, zpěvák má k věci úplně jiný přístup. „Byl pod vlivem chlastu, prostě kluk měl zkrat, taky jsem byl mladý, taky jsem měl plno zkratů. Klučina je vyděšenej úplně moc,“ zastává se velkoryse mladého vandala, který mu s kamenem obešel porsche a způsobil tak škodu odhadem za 60 tisíc korun.

A cože se stalo, že Dan Landa volí takové smířlivý tón? Petr V. se s ním totiž setkal, aby se ke svému činu postavil čelem, což zpěvák oceňuje. Bez trestu to ovšem neprojde. To vše se dozvíte v rozhovoru s Danielem Landou ve VIP zprávách za pět minut osm a po odvysílání v přidaném videu v tomto článku nebo na Prima Play.

Sdílejte článek

Přečtěte si také