TopStar

5. února 2018 09:00

Láska je občas zlo: páry, které díky zamilovanosti rozhodně nekvetou!

V dnešní době jsou všemožné plastiky na denním pořádku. Totéž platí pro zamilované páry, které vám představíme. Plastické operace se staly jejich životním cílem a po opravdovém vzhledu těchto lidí už není ani stopy. Pojďme se společně podívat na zamilované páry, které sdílejí lásku nejen jeden k druhému, ale především právě k plastickým operacím.

Pixee Fox a Justin Jedlica

Přezdívá se jim Ken a Barbie. Společně dohromady mají Pixee a Justin kolem 30 plastických operací. A rozhodně neplánují skončit! Někdo říká, že je jejich vztah nezdravý, vždyť před vztahem s Pixee byl Justin ženatý s mužem. Barbie a Kenovi je ale něčí názor volný a krom lásky jeden k druhému je spojuje i láska k plastickým zákrokům.

Jocelyn Wildenstein a Lloyd Klein

Jocelyn Wildenstein neboli ‚‚kočičí žena“ a její vyvolený, módní návrhář Lloyd Klein jsou spolu od roku 2003. Za 15 let vztahu si prošli peklem, nebem i zemí. Dokonce mezi nimi byl soudní proces: Klein obžaloval přítelkyni v tom, že mu v afektu rozškrábala obličej. A co by chtěl? Vždyť je to kočka, dělali si legraci fanoušci bizarního páru. V létě loňského roku promluvila dvojice o zasnoubení. Není mezi nimi jen láska jeden k druhému, ale opět láska k plastické chirurgii. Zatím Lloyd oproti své milé v počtu operací zaostává, to se však může kdykoli změnit. Však na něj bude mít jeho budoucí žena jistě dobrý vliv!

Martina Big a Michael

Seznamte se, tohle je Michael – přítel Martiny Big. Muž miluje rozměrné křivky a nepochopitelnou barvu těla modelky. A byl to právě Michael, kdo doporučil Martině první plastickou operaci. A není to ani tak dávno, co se sám muž rozhodl kurz syntetických injekcí, aby se stal čokoládově hnědým krasavcem. Vrána k vráně sedá...

Carly Mersola a Chris Delisa

Carly Mersola měla za životní cíl stát se živoucí Barbie. Stalo se tomu tak ale velmi nedávno. Její přítel Chris Delisa tvrdí, že před svou transformací se mu Carly líbila víc a on byl proti takovým změnám. Přemluvit svou milou se mu ale nepodařilo a jeho láska k ní byla natolik silná, že s ní i přesto zůstal. Láska je někdy skutečně čiré zlo.


Přečtěte si také