TopStar

5. února 2019 10:58

Tereza Šulcová

Láska kvete v každém věku: Sedmdesátiletý muž oslavil narozeniny se svou osmatřicetiletou manželkou

Věk je jenom číslo. To si myslí i tento pár, který je od sebe více než třicet let. Sedmdesátiletý podnikatel a příležitostný herec oslavil své kulatiny se svou manželkou na Barbadosu.

Bývalá hvězda pořadu Dragons' Den oslavila v nedělil své 70. narozeniny v luxusním hotelu Sandy Lane na Barbadosu. O koho jde? Duncan Bannatyne, který je známý hlavně díky svému jmění. Odhaduje se, že vlastní přes 5 miliard korun.

Oslava se konala ve stylu starých Římanů. Duncan se převlékl za legendárního Caesara a jeho žena Nigora Whitehornová za půvabnou Římanku. Čokoládový dort s ovocem zdobila společná fotografie manželského páru.

Do třetice všeho dobrého, tímto se řídí pravděpodobně sedmdesátiletý muž, který se před dvěma lety potřetí oženil s touto tmavovláskou. A děti nejsou tabu, i když oba už alespoň jedno dítě mají z předchozích manželství. Podnikatel má již šest ratolestí a dalším se nebrání!

Jeho třetí manželka o něm nedávno řekla v pořadu This Morning, že je úžasný otec. „Je to skvělý otec, své děti vychovává skvěle. Jsem na něj pyšná. K mé dceři se chová úžasně,“ svěřila se Nigora Whitehornová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také