TopStar

18. června 2018 11:41

Ilona Blašková

Laura z filmu Román pro ženy čeká třetí dítě!

Před třinácti lety se natáčel film Román pro ženy. Od té doby se v soukromém životě představitelky Laury –Zuzany Kanócz (38) hodně událo. Nejdříve potratila, pak porodila dvě zdravé děti a teď je znovu těhotná. Tentokrát ale neplánovaně.

Herečka Zuzana Kanócz si vždy přála velkou rodinu. Bohužel, když v roce 2012 čekala svého prvního potomka, potratila v pátém měsíci. Za necelý půl rok se jí podařilo znovu otěhotnět a narodil se jí syn Lucas. Dva roky na to přivedla na svět ještě holčičku Izabellu.

Zuzaně bylo shůry přáno, a ve svých 38 letech se opět pyšní těhotenským bříškem. Miminko však nezamýšleli. „Miminko nebylo plánované a bylo to pro nás velké překvapení,“ řekla Zuzana slovenskému týdeníku Šarm. Radostná novina se herečce povedla dlouho utajit, protože je už v sedmém měsíci!

S partnerem, hercem Jurajem Lojem (35) zavítala na Artfilm Fest v Košicích, kde Zuzanin požehnaný stav nešlo přehlédnout. Vlasy si nechala zkrátit a zesvětlit. Vypadá svěže, mladě, ale postavu Laury v sobě stejně nezapře.

Sdílejte článek

Přečtěte si také