TopStar

11. června 2013 11:40

Blanka Konrádová

Laurinovou děsí dcera: Cpe se víc než já!

Sabina Laurinová (41) miluje jednoduchá jídla a nebojí se ani těch opravdu kalorických. Vypadá to, že hereččiny dcerky půjdou v jejích stopách. Čtyřletá Maja už teď sní víc knedlíků než její matka!

Sabina Laurinová je díky péči o obě holky Valentýnku (10) a Maju (4) neustále v pohybu a nepřibírá. „Před prvním porodem jsem byla docela oplácaná, ale pak jsem hodně zhubla. Vůbec jsem se nemusela omezovat. Je to dobře, dcery jsou totiž pořádní jedlíci. Hlavně čtyřletá Majolenka. Trochu mě děsí, miluje totiž knedlíky a sní jich víc než já,“ hrozí se krásná herečka.

Sabina Laurinová ale nepohrdne ani kaloricky vydatnými jídly: „Miluji dršťkovou polévku, škvarky a sádlo. Občas mám chuť dát si něco pořádně nezdravého. Někdy dokonce sním na posezení celý štrúdl. Tak dlouho ukrajuji, až je po závinu. Musím si dávat pozor, takhle to dopadlo už mockrát,“ přiznává.

Kouzlo vaření objevila během prvního těhotenství. „Když už jsem se skoro nemohla hýbat, jen jsem seděla a koukala na televizi. Dávali v ní pořád dokola návody, jak si udělat večeři z toho, co dům dal,“ prozrazuje Sabina Laurinová. „Třeba u Babicových receptů mi nikdy nechyběly suroviny. Umí totiž poradit. Když něco nemáte, můžete ingredienci nahradit nějakou jinou,“ řekla Laurinová, která se přiklání spíš na stranu lidové gastronomie.

„Sledovala jsem samozřejmě i Pohlreichovy pořady. Zdeněk je správný svéráz. Baví mě jeho razantní pohled na českou gastronomii, ale už ne jeho recepty. Nejradši jím totiž jednoduchá jídla. Ideálním obědem jsou pro mě brambory s tvarohem a kyselým mlékem,“ říká známá herečka.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také