TopStar

30. května 2013 06:40

Blanka Konrádová

Lékařka Remy ze seriálu Dr. House dováděla ve vlnách!

Devětadvacetiletá americká herečka Olivia Wilde, kterou známe ze seriálu Dr. House jako doktorku Remy Hadley, strávila romantický víkend na Havaji. A nebyla sama!

Na exotický ostrov přijela oslavit svátek Memorial Day se snoubencem Jasonem Sudeikisem. O osm let starší herec a spisovatel začal s Olivií chodit před necelým rokem.

Jejich přátelé tvrdí, že tvoří pár snů. „Jsou jako hrdličky. Mají se moc rádi. Jason už se nemůže dočkat, až Olivii povede k oltáři,“ prozradil jejich blízký přítel časopisu US Weekly a jejich milostné dovádění v moři informaci jen potvrzuje.

Herečka na Havaji předvedla ve dvoudílných plavkách nejen božskou postavu a pevné bříško. Ukázalo se také, že miluje vodní sporty. Vyzkoušela potápění, šnorchlování i pádlování na surfu. Pokaždé ji oddaně doprovázel i její Jason.

Krásná Olivia Wilde se nevěnuje jen herectví, ale zapojila se aktivně i do charity. Nedávno se stala tváří organizace Water.org, v níž se společně s dalšími známými osobnostmi snaží upozornit na skutečnost, že k pitné vodě nemá spousta obyvatel Země dostatečný přístup.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také