TopStar

14. května 2014 23:11

Jana Fikotová

Lenka Dusilová porodila syna

Zpěvačka Lenka Dusilová (38) si užívá nejen kariéry, ale i soukromí. Díky dnešní proměněné nominaci v kategorii Zpěvačka roku na ni prasklo, že před týdnem porodila chlapečka.

Sympatická zpěvačka Lenka Dusilová má za sebou bouřlivou minulost plnou alkoholu a drog a také bolestivý rozchod. Teď ji čeká další velká životní zkouška. Před týdnem porodila, ale jak sama již dříve přiznala, dítě prý neplánovala.

„Lenka přesně před týdnem porodila syna. Takže po skončení pojedu do Dejvic a tuhle cenu postavím k těm dalším, které má u přebalováku. Myslím, že tímhle to má snad jištěný,“ řekla její manažerka, která za Dusilovou přebírala hudební cenu za Zpěvačku roku. Zpěvačka však divákům poděkovala alespoň ze záznamu.

Původně chtěla Dusilová dokončit album a rozjet velké koncertní turné se svou novou deskou. „Když jsem začala natáčet desku, mateřství nebylo rozhodně v plánu. Zjištění, že jsem těhotná, bylo pro mě dost překvapivé,“ přiznala zpěvačka již před pár měsíci.Kdo je ale otcem jejího dítěte, zatím zpěvačka nepřiznala. Jisté je, že se před několika měsíci rozešla s dlouholetým partnerem Martinem.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky zpěvačka deska Lenka Dusilová

Přečtěte si také