TopStar

28. srpna 2014 13:50

Táňa Sáblíková

Lenka Zahradnická: Do Martina Krause bych se mohla zamilovat, kdyby…

Sympatická Lenka Zahradnická s charismatickým Martinem Krausem tvoří pár v novém primáckém seriálu Svatby v Benátkách, ona je zdravotní sestřička, on zubař. Jak jim to spolu jde? Z čeho měla Lenka strach a jak se jí vlastně Martin líbí? To vše nám prozradila!

Lenka se pro Prima Style rozpovídala o tom, jaké to je hrát po boku Martina Krause, i o tom, jestli by se jí jako muž líbil. A některé odpovědi jsou dost překvapivé!

Herečka přiznala, že před začátkem natáčení měla mírné obavy, první setkání s Martinem ale její obavy rozehnalo. „My jsme si sedli lidsky. Já jsem měla obavy, protože člověk jde vždycky do takového neznáma, když toho druhého až tak úplně nezná. Ale s Martinem jsme si sedli vlastně okamžitě, na nějakých těch kamerovkách, které proběhly. Tam jsme pochopili, že máme stejný smysl pro humor a vlastně jsme věděli, že to půjde a jde to,“ prozradila.

V seriálu hraje sestřičku, která musí svého milého stále do něčeho tlačit. Zvládla by to i v soukromém životě? „Nikdy nemá člověk říkat nikdy, ale já mám pocit, že bych to nedala, že bych ho prostě zabila okamžitě,“ má jasno. „To je prostě extrém, ten David, co ho tam Martin Kraus hraje, to není normální. Takže já jako Lenka Zahradnická bych ho v současnou dobu zabila,“ smála se. „Nedovedu si představit, že bych s někým takovým byla. Ale nevím, co se stane za pár let, a on když je člověk zamilovaný, tak je schopný nevidět hodně věcí, takže by mě to nepřekvapilo, kdyby se to stalo,“ uzavřela Lenka toto téma poměrně překvapivou větou.

A jak se ztotožnila se svojí rolí? „Lenka Fořtová je velmi normální holka, která někdy reaguje hodně hystericky, ale myslím si, že dřív koná, než myslí, což já mám dost podobně, takže jí vlastně rozumím,“ práskla i na sebe jednu z vlastností sympatická herečka. „Je to taková postava, která mi přijde svými chybami a svým chováním, prostě celou svojí bytostí, taková lidská. Spousta holek se v ní musí poznat. Je praktická, chce mít pořádek,“ popsala svoji postavu Lenka a zároveň na sebe řekla další věc. „Já teda praktická moc nejsem.“

Samozřejmě, že nezůstalo jen u seriálových postav. Lenky jsme se také zeptali, zda je Martin Kraus muž, kterého by mohla zamilovat i v normálním životě. „Martin by se mi líbil, kdyby byl vyšší. My spolu máme takovou hru, já jsem vedle něj godzilla a my se tomu smějeme, že já jsem ten kůň a on je ten můj chlapec malej,“ prozradila i perličky z natáčení. „Martin je hezký, je srdečný, je upřímný, na nic si nehraje,“ popsala svého seriálového kolegu a dodala: „Já se zamilovávám do charakterů, ne úplně do fyziognomie, tak jako kdyby byl vyšší, tak proč ne. Mám ho prostě ráda, je to bezvadný kluk.“ Její ideálem je ale v současnosti někdo úplně jiný. „Můj mužský ideál je můj současný přítel,“ uzavřela povídání Lenka.

Seriál Svatby v Benátkách můžete sledovat každé úterý a čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také