TopStar

14. února 2018 17:00

Leona Machálková s Arturem v Thajsku! Syn je kopie zesnulého tatínka

Není to jen tak, že si zpěvačka se svou ratolestí vybrala právě Thajsko. To totiž patřilo k nejoblíbenějším destinacím architekta a tatínka patnáctiletého Artura Bořka Šípka (66). A právě v Bangkoku porodila Machálková Šípkovi syna. Nyní se nostalgicky dvojice podívala na místa Arturova narození a ten byl nadšen.

‚‚Buddhovi u nohou aneb Artur doma,‘‘ připsala zpěvačka ke svému příspěvku na Instagramu. Z Artura již vyrostl velký kluk a fanoušci se nechali okamžitě slyšet, že je kopie svého tatínka. Nyní chlapec poznává oblíbená místa Bořka Šípka po boku maminky.

Ačkoli je machálková v současnosti sama, vypadá fantasticky a zdá se, že dlouho jí status single ženy nezůstane. Není to tak dávno, co si zpěvačka zkrátila vlasy a předvedla úžasnou figuru, na které není jediný přebytečný gram tuku. Co na novou Machálkovou říkáte vy?

Co se týče dědictví po Bořku Šípkovi, většinovými dědici se stali synové Milan a Dalibor (z prvního manželství) a právě Artur. Milan s Daliborem získali sklárnu, protože si přáli mít vlastní byznys. Leona nezdědila nic, protože je pouze Arturovým rodinným zástupcem. Chlapec má ještě ale právního zástupce, protože chlapci si přáli komunikovat právě s ním. Autorská práva zdědily děti rovným dílem, tudíž Artur si na uzurpování jeho strany stěžovat rozhodně nemůže. No a co dostal chlapec ještě? To se uvidí časem.


Přečtěte si také